Turnaj na hrade Beckov 2014

Nejlepší krčma široko daleko
Avátar uživatele
Bilajz
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 636
Registrován: Pá 18. Črv 2010 10:53:24
Místo/Bydliště: Praha/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2014

Příspěvek od Bilajz »

V kolik máme v pátek přijet? Vidím to tak na sedmou večerní.
Avátar uživatele
scarvein
ČLEN SPOLKU a sponzor Brodce
Příspěvky: 1187
Registrován: Út 11. Kvě 2010 11:28:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2014

Příspěvek od scarvein »

Bez problemu, kdykoliv behem patku vecera ;)
V minulosti si boli ludia ovela blizsi... stare zbrane totiz este nemali dostatocny dostrel.
Avátar uživatele
scarvein
ČLEN SPOLKU a sponzor Brodce
Příspěvky: 1187
Registrován: Út 11. Kvě 2010 11:28:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2014

Příspěvek od scarvein »

Ja budu odjizdet na Beckov uz dneska odpoledne, takze budu nejspis bez pristupu na net.

Ucast:

Vypada to, ze nam na posledni chvilku odpadnou Sovinec (rozbite auto :() a zrejme i Kurik (rozbita manzelka). Uvidime, jestli se jim povede udelat nejake zazraky, ale pokud ne, budeme to muset zvladnout v mensim poctu. Vyhoda je, ze chlast je nakoupen pro puvodni mnozstvi lidi :mrgreen:

Jak to tak pocitam, tak to bez nich vypada na 4 slechtice v kolbisti (budeme se holt vic zdrzovat ceremoniemi, stuhami lasky, sazenim a podobne) a jejich bojovou podporu v poctu cca 11-12 lidi. Nejak to prerozdelime, a pokud bude mit kazdy slechtic 3 bojove k ruce, bude to uplne v pohode. Nebojova podpora cita momentalne 12-13 lidi. Urcite Vas nejak zapojime, at nemusite jenom sedet a koukat. Vic k ukolum se dovite pak na porade v patek.

Posledni prosby/pozadavky:

Vemte prosim sebou vsechny pristrechy co mate a co nejvic stolovani a sezeni. Vypada to, ze by nam na vikend na Beckove melo vyjit hezke pocasi (sobota nejake oblacky, nedele jasno), ale protoze ma prset jak v patek, tak v pondeli, tak tomu neradno verit. Pro jistotu bych Vas mel rad vsechny schovane v pripade deste. Pokud by nam prselo na hostinu v sobotu vecer, budeme ji muset presunout nejak do temnych utrob hradu, nebo na dolni nadvori, kde se daji pristrechy postavit. Na hornim to do drevene a kamene dlazby moc nepujde :)

Slechtici - pokud mate, vemte sebou stity, prapory a podobne cetky, u ceremonialu by se nam to mohlo hodit.

Kontakty:

Moje telefonni cislo je +420 773 946 281, nebo +421 903 319 388.
Kontakt na Sobehrda (Luba) je +421 911 250 212 a pripadne kontakt na Kiki je +420 775 700 445.

Doporucuji vzit si vsechny cisla, tezko rict kdo v kterou dobu kde bude a jestli bude slyset telefon zvonit. Kdyz tak zkouset opakovane :)
V minulosti si boli ludia ovela blizsi... stare zbrane totiz este nemali dostatocny dostrel.
Avátar uživatele
Sovinec
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 224
Registrován: Čt 07. Črv 2012 6:21:00
Místo/Bydliště: Šumperk/ Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2014

Příspěvek od Sovinec »

Bohužel musím potvrdit, auto se do té doby nestihne opravit :(
Tak snad si to užijete, přeji vám pěkné počasí :)
"Páni ze Sovince udržovali styky s olomouckými měšťany a využívali jejich služeb. Ne vždy však měli zájem za služby měšťanů zaplatit."
Avátar uživatele
Bilajz
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 636
Registrován: Pá 18. Črv 2010 10:53:24
Místo/Bydliště: Praha/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2014

Příspěvek od Bilajz »

Ještě jednou děkuji za nezapomenutelný víkend. Byla to jedna z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší akce sezóny. Strašně moc jsem si to užil a už se těším na příští ročník. Zpětnou vazbu za nás pošlu asi zítra, až se trochu vyspím. Skvělé, úžasné a ještě jednou díky všem, zejména:
- Scarveinovi, Soběhrdovi, Kiki a všem členům organizačního týmu, kteří opravdu mákli a i přes nejrůznější komplikace celý turnaj zvládli.
- Všem urozeným pánům a dámám a jejich družinám. Boje s vámi byli čestné, férové a velmi zábavné. Interakce s dámami byla naopak velmi příjemná a potěšující.
- Lucii za její ztvárnění paní Dobrochni (snad si to jméno pamatuju správně). Asi jsem si to užil jen já, ale jak udělení titulu favorita turnaje, tak i večerní pobavení u hostiny bylo výtečné.
- Všem na které jsem zapomněl a bez kterých by to nebylo tak strašně super.
Pokud byste na nás měli nějakou zpětnou vazbu, určitě pište, rádi se budeme zlepšovat. Těšíme se na další ročník.
Avátar uživatele
scarvein
ČLEN SPOLKU a sponzor Brodce
Příspěvky: 1187
Registrován: Út 11. Kvě 2010 11:28:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2014

Příspěvek od scarvein »

Za organizacni team dekuji vsem za ucast, hlavne diky Vam se akce nad miru povedla a nektere casti programu by se bez Vasi nezjistne pomoci na priprave vubec nedali realizovat 8-) Doufame, ze se turnajova koncepce, discipliny a pak i hostina libili a ze si kazdy na akci nasel neco, kvuli cemu si pak mohl rict, ze se mu jet do Uherska oplatilo.

Sobehrd se omlouva, ze jeho soudcovani druhy den nebylo uplne dokonale - prace na organizaci byli vic narocne (hlavne diky te destove smrsti, co name znicila vsechny patecni pripravy), nez se predpokladalo. Myslim ale, ze diky tomu ze jste si zasahy z drtive vetsiny uznavali sami se to nejak dalo zkousnout. Mame hodne napadu a podnetu co do priste vylepsit, co vypustit a kde co pridat, takze se snad v pristi rocnik sejdeme na akci, ktera bude nezustane na miste, ale posune se alespon o krucek kupredu ;)

Poslete mi prosim cisla uctu kam poslat preplaceni nakladu na cestaky a take sumu, pokud se nejak lisi od Vasich puvodnich odhadu. Rad bych to proplatil do konce tydne.
V minulosti si boli ludia ovela blizsi... stare zbrane totiz este nemali dostatocny dostrel.
Avátar uživatele
Kurik
Příspěvky: 138
Registrován: Út 07. Črc 2009 12:01:57
Místo/Bydliště: Heraltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2014

Příspěvek od Kurik »

Ještě jednou se omlouvám za svojí (naší) účast o to více ale prahnu po fotkách!!!! Tak mě prosím nenapínejte ať se mužu trýznit pohledy na ně!
Smil z Heraltic
Obrázek
Jsem jen prostý vladyka...
Avátar uživatele
Lucrezie
Příspěvky: 62
Registrován: Út 17. Led 2012 13:36:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2014

Příspěvek od Lucrezie »

Děkuji mnohokrát i za všechny mé družiníky. Moc jsme si turnaj užili. Hrad byl nádherný a jeho atmosféra vynikající a to díky všem účastníkům. Děkuji mnohokrát za všechen roleplaying. Byl vynikající. Kikě/Kice? (jak se to skloňuje?) :D se omlouvám, za to, že jsem ječela na jejího družiníka a hnala ho do kaple se modlit Paternostery a Avesy :-) Jsem víkendem naplněna dobrou náladou. Tribuna byla osazená báječnými dámami, se kterými byl turnaj zábavný a velkolepý.
Omlouvám se za sobotní bolest hlavy, jež mi nedovolila hrát tak dlouho jak jsem měla původně v plánu. Snažila jsem se hrát alespoň na začátku.
Děkuji také za výborné delikatesy, které jsem po dobu turnaje mohla se svými družiníky ochutnat. Vivat kuchyni, a vivat panu z Vartenberka, jež byl organizátorem výtečným a spolehlivým :-)

Těším se na další ročník :-)
Lucrezie, páv a pes
Avátar uživatele
Lucrezie
Příspěvky: 62
Registrován: Út 17. Led 2012 13:36:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2014

Příspěvek od Lucrezie »

Ps: fotky!!! :-)
Lucrezie, páv a pes
Avátar uživatele
Saltkrakan
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 224
Registrován: Čt 09. Led 2014 23:52:17
Místo/Bydliště: V Komíně za komínem 8^)
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2014

Příspěvek od Saltkrakan »

Všem děkuju za pěknou akci. Zejména urozeným pánům a dámám za skvělé hraní svých rolí (a některým dámám za jejich štědrou odměnu za mé služby :) ). Paní Lukrecii za výtečný hudební doprovod. Osazenstvu kuchyně + Pedrovi za výbornou stravu :D . Pobavení při hostině bylo také skvělé. Na závěr chci poděkovat všem zúčastněným za jejich toleranci k naší dvojici - přece jenom jsme na začátku dlouhé cesty.

P.S. Fotky jsou zde, ale není jich moc: https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
ObrázekObrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host