Turnaj na hrade Beckov 2015!

Nejlepší krčma široko daleko
Avátar uživatele
scarvein
ČLEN SPOLKU a sponzor Brodce
Příspěvky: 1187
Registrován: Út 11. Kvě 2010 11:28:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2015!

Příspěvek od scarvein »

Udelal jsem mensi update ucasti, jako vzdy se nam to posledni tyden komplikuje :)

1) Zdeslav nejede, Josifova druzina byla tedy po domluve prerazena pod Pedra/Malikovice. Je tedy mozne pridat pana z Bergu - slezane budou miti pocetnou vyhodu. Pocet slechticu v turnaji tedy zustana na poctu 6 - coz je ideal.

2) Zrusena ucast Lukrezie a jeji druziny kvuli nahle nemoci, hledani hudebni nahrady je v procesu ;)
V minulosti si boli ludia ovela blizsi... stare zbrane totiz este nemali dostatocny dostrel.
Avátar uživatele
Kurik
Příspěvky: 138
Registrován: Út 07. Črc 2009 12:01:57
Místo/Bydliště: Heraltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2015!

Příspěvek od Kurik »

scarvein napsal:Co pan z Heraltic? Prijedes s choti?
Ano já přijedu s choti. Otazka je zda se přes den nepřetransformuje z paní Kaziemiery v neurozenou Hnátu, jak má obvykle ve zvyku, když nastanou vysoké teploty. Jinak dávám do kupy lidi (finišujem s kanalizaci a nevím kam dřív, navic Josif mě tu furt vysedavá na kafi a já pak nestíhám :lol: ) a nevypadá tos mou dřužinou moc nadějně :-) ostatně jako vždy...Navíc osobně se nebudu účastnit příliš bojových akci (teda jestli vůbec ), neboť jsem měl bloklou krční páteř a ještě občas mě brni ruka, tak to nechci pokoušet. Přestovše doufám, že oživím turnaj svým RP. Aktualizované počty dodám hnedle zítra.
Smil z Heraltic
Obrázek
Jsem jen prostý vladyka...
Avátar uživatele
scarvein
ČLEN SPOLKU a sponzor Brodce
Příspěvky: 1187
Registrován: Út 11. Kvě 2010 11:28:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2015!

Příspěvek od scarvein »

Toz aktualizuj pocty a neco vymyslime.. ;) Odpadla nam Lukrezie - treba by jsi nam mohl behem turnaje zpivat :mrgreen:
V minulosti si boli ludia ovela blizsi... stare zbrane totiz este nemali dostatocny dostrel.
Avátar uživatele
Kurik
Příspěvky: 138
Registrován: Út 07. Črc 2009 12:01:57
Místo/Bydliště: Heraltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2015!

Příspěvek od Kurik »

Zřejmě nevíš co žádáš :D Ja měl v pionýru zakázano zpívam masové zpěvy na 1. máje, neboť jsem byl schopen rozladit celý slavnostní průvod! :D :D :D
Smil z Heraltic
Obrázek
Jsem jen prostý vladyka...
Avátar uživatele
Josif
Příspěvky: 378
Registrován: Čt 10. Zář 2009 13:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2015!

Příspěvek od Josif »

Bohuš Ras
Si vis pace, para bellum
Avátar uživatele
Bilajz
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 636
Registrován: Pá 18. Črv 2010 10:53:24
Místo/Bydliště: Praha/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2015!

Příspěvek od Bilajz »

Jako loni, tenhle termín je super :-)
Avátar uživatele
Bilajz
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 636
Registrován: Pá 18. Črv 2010 10:53:24
Místo/Bydliště: Praha/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2015!

Příspěvek od Bilajz »

Díky všem zúčastněným a hlavně organizátorům za velmi fajnovou akci. Zpětnou vazbu pošleme během tohoto týdne ;-)
Avátar uživatele
Kurik
Příspěvky: 138
Registrován: Út 07. Črc 2009 12:01:57
Místo/Bydliště: Heraltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2015!

Příspěvek od Kurik »

Chtěl bych zde poděkovat za pozvaní a pohostinost pořadatelů na jejich akci. Moc se nám tam líbilo. Je dobře že se ještě pořádají takovéto akce na které je radost jezdit.
Ještě jednou díky.
Smil z Heraltic
Obrázek
Jsem jen prostý vladyka...
Avátar uživatele
scarvein
ČLEN SPOLKU a sponzor Brodce
Příspěvky: 1187
Registrován: Út 11. Kvě 2010 11:28:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2015!

Příspěvek od scarvein »

Za organizaci vrele dekuji vsem ucastnikum naseho hobby turnajiku :) Akce mela opet uspech jak z pohledu hradu tak i navstevniku, za coz patri diky zejmena Vam. I pres veskerou snahu se nam opet nepovedlo uplne vymitit vsechny nedostatky, za ktere se omlouvam a slibuji, ze na nich popracujeme. Tenhle rocnik snad bude k dispozici opet nejake to video a snad i fotky.
V minulosti si boli ludia ovela blizsi... stare zbrane totiz este nemali dostatocny dostrel.
Avátar uživatele
Josif
Příspěvky: 378
Registrován: Čt 10. Zář 2009 13:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj na hrade Beckov 2015!

Příspěvek od Josif »

Já se přidám taktéž s díky. Akce se mi velmi, velmi líbila. Prostředí, společnost, program turnaje. Bylo opravdu skvělé, že nezáleželo pouze na jednotlivci, ale do hodnocení připěly celé družiny. Mlatový buhurt byl sladkou třešničkou. :duel:
Velmi děkuji za pozvání, budu se těšit na příští ročník.
A obrovské plus za vynikající hostinu. :drunk:
Myslím, že co se rozmanitosti, kvality a množství pokrmů byla jedna z nejlepších, kterých jsem měl tu čest se účastnit.
:clap:
Bohuš Ras
Si vis pace, para bellum
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti