Nabídka - natáčení filmu o Karlu IV

Nejlepší krčma široko daleko
Odpovědět
Avátar uživatele
Kurik
Příspěvky: 138
Registrován: Út 07. Črc 2009 12:01:57
Místo/Bydliště: Heraltice
Kontaktovat uživatele:

Nabídka - natáčení filmu o Karlu IV

Příspěvek od Kurik »

Ahoj všem, byl jsem požádán, abych zde v roli prostředníka se poptal, zda by nebyl zájem o spolupráci na natáčení filmu o Karlu IV. Je to celkem hurá-akce a je třeba rychlé odezvy.
místo natáčení : Pálava
kdy: natáčecí dny 2. - 3. 9. 2015
odměna: 1000 kč/osoba/den
shání cca 30 lidí.

Ale aby nebylo všeechno růžové jde o společnost Three Brothers, takže to na celou akci haže morální stín s tím zda se vám chce prostituovat pro takovouto společnost.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte a já bych zahájil jednání. Jak už jsem psal je třeba rychlé odezvy nejlépe ještě dnes.
Smil z Heraltic
Obrázek
Jsem jen prostý vladyka...
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka - natáčení filmu o Karlu IV

Příspěvek od maser »

Už to řešíme jinde a kvůli 3B do toho asi moc lidí nepůjde. Možná jednotlivci...
silva-nortica.blog.cz
Avátar uživatele
Kurik
Příspěvky: 138
Registrován: Út 07. Črc 2009 12:01:57
Místo/Bydliště: Heraltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka - natáčení filmu o Karlu IV

Příspěvek od Kurik »

"Už to řešíme jinde " Že by na tom zpropadeném Facebooku? :D

No tak fajn pouštím to tedy z hlavy. Jinak se těším na další počin z dilny 3B. Karel IV na motivy fantasy ... jupí! :D :D
Smil z Heraltic
Obrázek
Jsem jen prostý vladyka...
Avátar uživatele
Ježek
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 198
Registrován: Pá 29. Lis 2013 20:40:55
Místo/Bydliště: Železné Hory/Hostivař
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka - natáčení filmu o Karlu IV

Příspěvek od Ježek »

Kurik napsal:No tak fajn pouštím to tedy z hlavy. Jinak se těším na další počin z dilny 3B. Karel IV na motivy fantasy ... jupí! :D :D
Karel IV. a půvabná elfka
Zpitíhněv
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 136
Registrován: Po 15. Bře 2010 21:17:23
Místo/Bydliště: Horní Bříza/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka - natáčení filmu o Karlu IV

Příspěvek od Zpitíhněv »

Pro info - ve scénáři je, že Jana Lucemburského vysazují na koně jeřábem, malý Václav (aka Karel) si hraje s dřevěným mečem a papírovou(!) přilbou. Kamarádům nandali velký plechový ramena, aby vypadali víc jako rytíři, a to místo nejtovanejch kroužků, který původně měli mít, et cetera...

Nicméně nabídka stále platí - pokud to chcete vidět z první ruky tak se můžete ozvat i mě. Na té Pálavě bych měl prostituovat, jak trefně poznamenal Kurik, jako nějaký velitel či co (a neoficiálně jako amatérská plačka nad úrovní reálií, k čemuž se můžete přidat a vytvoříme tak zvukomalebné zákoutí lkajících postaviček).
Odborník ví stále více o stále menším počtu věcí. Nakonec ví opravdu všechno o ničem.
http://www.shsinvictum.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti