Stránka 1 z 1

Námět příběhu pro Kurika

Odeslal: Pá 18. Zář 2015 8:12:44
od Kurik
Přátelé.
Obracím se na vás s prosbou o spolupráci.

Potřeboval bych pro akci, kterou hodlám realizovat v roce 2016 (no já jsem jsem ji chtěl realizovat již v roce 2011,2012,2013 atd... tak snad už to tentokráte vyjde :lol: ) a jako vedlejší produkt této akce potřebuji námět příběhu, který bych chtěl nechat ztvárnit v podobě krátkého filmu či hraného dokumentu. V současné době hledám schopný filmařský tým a co bych zejména potřeboval je zápletka.

Nejlépe kdyby příběh/námět vychazel ze skutečnosti, z nižší vrstvy, s menším obsazením učínkujících (aby jste mi nenavrhli plenění Branibor :-) ), z naší doby a území a aby odehrával se exterierech - tedy v přírodě. Proto vás vyzývám k posílání svých myšlenek, znalostí, podkladů a prostě všeho co vás napadne na moje SZ. Zasilejte mi příběhy o kterých jste se dočetli v kronikach, smolných knihach, na různych listinách, atd, atd, atd.
Ten kdo mi pomůže a vyberu jeho námět, jistě škodný nebude :-) Termín uzávěrky není dán , ale čím dřív tim líp .

Samozřejmě, že vás seznámím i s informacemi na výše plánovanou akci, avšak zatím mám mnoho věcí rozjednáno a nejistých, tak bych nerad pak některé věci dementoval. Až nadejde čas tak to vyvěsím samostatně v rubrice akce.


Díky