Volný stůl (drbárna)

Nejlepší krčma široko daleko
Avátar uživatele
Smil
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1440
Registrován: Út 28. Črc 2009 11:41:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Smil »

no je to taková dlouhá nudle oddělená od sebe třemi blizko sebe stojícími domy. Jestli tomu říkáš dvě náměstí tak dobře no :D
Ukazatel na mětské hradby mě poměrně zklamal. příkop zanešený zbytky ze zahrady a prorostlí stromy. Hradba slouží jako oddkladiště truhlíků a grilovací terasa zahrádkářů :roll:

Mimochodem jsem byl taky na Landštejně. Musím uznat že za 50Kč parkovného a 60Kč vstup je tam toho vidět poměrně málo! Tím nechci snížit nádheru Landštejna, pouze poukazuji na přemrštěné vysokohorské ceny :evil:
Lépe být jediný den (se) lvem než tisíc let ovcí!
Italstké přisloví

P.S. O to důležitější pokud je váš pán ze Skotska
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od maser »

Smil napsal:Mimochodem jsem byl taky na Landštejně. Musím uznat že za 50Kč parkovného a 60Kč vstup je tam toho vidět poměrně málo! Tím nechci snížit nádheru Landštejna, pouze poukazuji na přemrštěné vysokohorské ceny :evil:
Jo, Betonštejn. Měl jsi říct, k tomuhle kraji jsem ti mohl jet dělat sáhodlouhé a nudné přednášky... :)
silva-nortica.blog.cz
Avátar uživatele
Smil
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1440
Registrován: Út 28. Črc 2009 11:41:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Smil »

To by se docela hodilo. My se jeli podívat v rámci výletu při historickém táboření. Takže to byl takový aktuální nápad. Nějaký komentovaný výlet by se hodil. ;)
Lépe být jediný den (se) lvem než tisíc let ovcí!
Italstké přisloví

P.S. O to důležitější pokud je váš pán ze Skotska
Kordulka
Příspěvky: 1633
Registrován: Út 20. Led 2009 20:46:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Kordulka »

Můžu já za to, že nám u chalupy vybetonovali celej příkop a dvorek? :D
A co bys jako chtěl vidět ve vybydleným baráku? Vzadu na dvorku (za tím vybetonovaným příkopem) je hromada suti a tam jste si mohli vyhrabat nějaké suvenýry 8-)
Avátar uživatele
Smil
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1440
Registrován: Út 28. Črc 2009 11:41:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Smil »

Co bych chtěl? Co třeba adektávní vstupné? Za jednu místnost s nálezy a jinak procházku po ruině chtít 60Kč
To jsem se ještě mohl levně vyfotit s hadem a v příkopu do černé polooděná cowgirl provozuje střelbu z moderní kuše a luků. :roll:
Alespon jsem si nechal narovnat záda na skřipci (foto později)
Lépe být jediný den (se) lvem než tisíc let ovcí!
Italstké přisloví

P.S. O to důležitější pokud je váš pán ze Skotska
Roland

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Roland »

Kordulka napsal:Mně to připadá takové... "barokní".
A porovnával jsi to s předlohou a vyobrazeními rytířských pásů (zrovna na náhrobcích jich je docela hodně)?

Ale - pokud jsi jim dodal předlohu a oni se jí nedrželi, pak to rozhodně reklamuj.
Mno mnou pozadovany vzor mel byt tenhle:
Obrázek
tvrdili mi ale že to nešlo poznat z obrazku co tam je..

Tvarově dany vzor je jinak od http://www.bractea.freha.pl mno na stránkach ho zatím nemá. Inspirace naněj ale padla z
Obrázek
Avátar uživatele
Alweron
Příspěvky: 399
Registrován: Út 17. Lis 2009 10:19:26
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Alweron »

Na Landštejně jsme byli v rámci kurzu se školou (podotýkám, že se jednalo o sportovní kurz FTVS), jeli jsme na dvoudenní cyklovýlet a měli jsme tam dohodnutý přespání za 30,-/osoba/noc plus nám otevřeli bufet s velice levnou Kofolou. Příjemná zastávka, řekl bych, ale pravda, že jsem od toho čekal trochu více. Ten hrad má dost nevyužitý potenciál, jak je velký.
"Odčiňte své hříchy, neboť jednoho dne se ohlédnete a uvidíte, jací jste byli!"
Avátar uživatele
Smil
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1440
Registrován: Út 28. Črc 2009 11:41:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Smil »

Přesně tak. Je tam daleko víc prostor kde by se dalo vystavovat a co tak vím tak nálezů jsou tam tuny. Ty tabule dole ve věži zabírají zbytečený prostor!
Mě hlavně zarazilo to parkovný 50Kč na 2 hodiny v takovém zapadákově. V centru Českého Krumlova se dá zaparkovat za 15Kč na hodinu
Lépe být jediný den (se) lvem než tisíc let ovcí!
Italstké přisloví

P.S. O to důležitější pokud je váš pán ze Skotska
Kordulka
Příspěvky: 1633
Registrován: Út 20. Led 2009 20:46:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Přilbice

Příspěvek od Kordulka »

To Jiří z Holohlav:

Ptal ses jinde, pane Jiří, po původu jednoho videa - turnaj probíhal či probíhá v Agincourtu (Azincourtu), pořádá jej Association Frankland (http://www.facebook.com/permalink.php?s ... 2522910354) a podle videí to je něco jako sportovně-historický a plně kontaktní šerm. Na Youtube je těch videí z turnaje spousta.

Nenech se zmást tím, že Association Fankland jsou RSkáři...
Kordulka
Příspěvky: 1633
Registrován: Út 20. Led 2009 20:46:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Kordulka »

Houbelec tuny - všechny skončily na Maserových stránkách. Zatracení příbuzní nenechaví, jak si to člověk pustí na panství, nezbude mu kámen na kameni :lol:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti