Volný stůl (drbárna)

Nejlepší krčma široko daleko
Avátar uživatele
scarvein
ČLEN SPOLKU a sponzor Brodce
Příspěvky: 1187
Registrován: Út 11. Kvě 2010 11:28:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od scarvein »

Jen pro informaci - kolik si za takove veci detektorari reknou, pokud teda mate s nimi nekdo zkusenosti?
V minulosti si boli ludia ovela blizsi... stare zbrane totiz este nemali dostatocny dostrel.
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Divous »

mikey.88 napsal:Tak jsem se dozvedel, ze ma slecna a partnerka je na 80 procent urozene krve :)
Zkusim zjistit vice. Zatim vim jen to, ze by mela mit urozeneho predka se jmenem Ptaczek. Vi to od sve vic jak 90.lete prababicky...

HA!, nasi potomci budou patrit mezi slechtu ? :D Myslim, ze v duchu mestanskych tradic jdu ve slepejich nejednoho mestana :D
Ježííííš, tohle ještě dneska někdo řeší?! :) v 90.-tých letech to bylo skoro pravidlem, že téměř každý, kdo dělal tenhle koníček, se chlubil tím, že je po předcích modré krve... pak to ale naštěstí opadlo, jako jiné podobné hovadiny 8-)

P.S. neber to osobně ;)
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
mikey.88
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2718
Registrován: Út 03. Ún 2009 23:42:27
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od mikey.88 »

Tak já to nijak nehrotím. Spíš to většinou dopomůže poznat, odkud pocházíme a kdo jsme byli. Já s urozené krve nejsem a vůbec mi to nevadí ale je to prostě zvláštnost :)
Obrázek
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Divous »

Tak se smiř s tím, že i tvoje holka je prostě jen a pouze občejná holka. Kdyby ti to bylo jedno a nebo kdybys tomu nepřikládal důležitost, tak to sem ani nenapíšeš, že je možná modré krve ;) Hele, jestli je hezká, má pořádná prsa a není svině, tak je úplně jedno jakého je původu, věř mi 8-)
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
mikey.88
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2718
Registrován: Út 03. Ún 2009 23:42:27
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od mikey.88 »

:D To skvělá je :) Jak řikám, píšu tu jen z toho důvodu, že je to zajímavost a že se tu spousta lidí zajímá o středověk a lidi v něm žíjící, nejen bojující :) Takže asi tak.
Obrázek
Avátar uživatele
Czernozub
Příspěvky: 818
Registrován: So 27. Ún 2010 12:49:06
Místo/Bydliště: Želiv, Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Czernozub »

Třeba můj praděd byl vandrák, jsem na to hrdý a hlásím se k jeho odkazu! 8-)
"Neorganizovaná banda není armádou o nic víc, než hromada cihel domem."
Sókratés
Avátar uživatele
Alweron
Příspěvky: 399
Registrován: Út 17. Lis 2009 10:19:26
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Alweron »

Divous, ty jsi tak trochu troll, ne?
"Odčiňte své hříchy, neboť jednoho dne se ohlédnete a uvidíte, jací jste byli!"
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Divous »

Czernozub napsal:Třeba můj praděd byl vandrák, jsem na to hrdý a hlásím se k jeho odkazu! 8-)
Jeden můj pra-pradědeček byl vyšší důstojník na C.K. válečné lodi sloužící na Jadranu a pohřben byl v uniformě a s metály... . možná proto se mi tolik líbí v Chorvatsku a jsem skiper :-) Na druhou stranu jiný můj pradědeček byl fanatický komunista...ale zase jeho syn, můj děda, byl politickej, PTPák a objevil se i v nedůležité scéně ve Švandrlíkových Černých baronech....cesty páně jsou nevyzpitatelné a za předky nemůžeme. A slečna, se kterou se aktuálně intimně stýkám, je původu prostého, ale je o 17 let mladší a má 5-tky... no a už budu držet hubu, abych nebyl za trolla 8-)
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
mikey.88
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2718
Registrován: Út 03. Ún 2009 23:42:27
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od mikey.88 »

5 ky? Bože dej, ať se s ničím takovým nepotkám :shock: :D
Obrázek
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl (drbárna)

Příspěvek od Divous »

mikey.88 napsal:5 ky? Bože dej, ať se s ničím takovým nepotkám :shock: :D
Cccc...ještě asi nevíš, co je pravá slast. A když je má štíhlá holka....ale bolí z toho ruce :)
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů