Volný stůl (drbárna)

Nejlepší krčma široko daleko
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl

Příspěvek od Zdeslav »

Jo...je to nádhernej kus světa. My tam děláme vedoucí na dětským táboře, chodíme na Týřov i na Křivoklát. Nádherná příroda, řeka...

Mimochodem...Týřov je na prodej...za 1 Kč (nedělám si srandu).
Nezabud hrr!
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl

Příspěvek od Divous »

Zdeslav napsal:Jo...je to nádhernej kus světa. My tam děláme vedoucí na dětským táboře, chodíme na Týřov i na Křivoklát. Nádherná příroda, řeka...

Mimochodem...Týřov je na prodej...za 1 Kč (nedělám si srandu).

Fakt?! Tak to ho koupím!!!! Co pro to mám udělat??? Nedělám si prdel.....
O Týřově jsem kdysi napsal i článek do Pevnosti. Velký hrad, až do 15. století bez kaple....divné, že? 8-) Je to magické místo. Víš o tom, že za komunistů se o něj zajímala i všemocná STB? O tom jsem zase napsal článek do Lidových novin....je to můj srdečný hrad.......btw., čekám až se mě zeptáš na to, proč se o něj zajímala STB :) ....jestli teda víš co to je.... ;)
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl

Příspěvek od Zdeslav »

STB??? Svaz Toulavých Bohémů? Spojka Tuhého Bulhara? Složka Trvanlivých Brambor? Sdružení Trápených Bohorodiček? Fakt nemám tušení... ;)

Týřov je neuvěřitelný hrad. Naposled jsem tam byl sám, při západu sluce, když jsme jeli vodu. Býval to neuvěřitelně velký a moderní kastel. Pevné vězení....kde je mu konec...

Jak tušíš ten obchod má háček...je potřeba do něj investovat...zabezpečit proti chátrání, padání zdiva, spousta administrace a další věci...podrobnosti nevím, ale snad bych mohl zjistit...
Nezabud hrr!
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl

Příspěvek od Divous »

STB = Státní tajná bezpečnost. Nejmocnější organizace za dob komunismu. Stále aktivní v dnešní době, viz Jiří Paroubek, prezident Klaus apod.....za totality nejmocnější organizace v zemi... :shock: o Týřov se zajímali dlouho, kvůli úkazům UFO........nedělám si prdel
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl

Příspěvek od Divous »

....já byl na Týřově poprvé v létě 1988 coby 15-cti letý student....a dodnes na to nerad vzpomínám....prostě něco se stalo a i když to místo mám rád, dávám si pozor, abych tam nebyl po západu slunce :)
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl

Příspěvek od Zdeslav »

:D A komudismus, nebo jak se to píše, je co?

(ironie, stejně jako dotaz na STB ;) )

No a ví se, co tam měli? Respektive, proč se o Týřov začali zajímat?
Nezabud hrr!
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl

Příspěvek od Valkoun »

Hele to mě zajímá... mohli bychom to někdy pořešit.. velmi rád bych si to poslech

Jinak némate někdo bohatého strýčka?? nebo zbytečný kapitál?? že bychom dali Nezabudům domov :))
Nezabudovi Sláva!
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl

Příspěvek od Divous »

boys,....teď si FAKT nedělám prdel. Na Týřově se v 80. tých letech fakt něco dělo, a to je realita. Ten hrad JE prostě divný.
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl

Příspěvek od Divous »

...kurva! neměl kapli!!!!! ve své době?!?!?!? Divné, co?
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl

Příspěvek od Valkoun »

Ale nech toho fakt nekecám....
Okolo nás se děje spousta věcí kterých jsme si přestali všímat, a na takových to místech bych se tomu nedivil.
K většině podobnejch míst se vážou legendy, většinou z obrozenecký doby, který popisují místo jako obětiště, keltské hradiště atd. Vsadil bych se že tomu tak bude - že se váže legenda a že na ní bude něco pravdy..
Jsou někde sepsané legendy, je nějaká kronika která by zaznamenala něco zajímavého??
...typu zmizení dělníka v Blaníku a jeho návrat po 18letech/hodinách...
Nezabudovi Sláva!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů