Volný stůl (drbárna)

Nejlepší krčma široko daleko
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Karlovci sobě

Příspěvek od Divous »

léto 2002, ten úplně vlevo
Přílohy
dobriv_02_celá skupina.jpg
dobriv_02_celá skupina.jpg (80.19 KiB) Zobrazeno 5583 x
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Karlovci sobě

Příspěvek od Divous »

...před 15-cti kily :D
Přílohy
dobriv_02_vanek.jpg
dobriv_02_vanek.jpg (44.84 KiB) Zobrazeno 5554 x
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Karlovci sobě

Příspěvek od Divous »

tak ještě jedna....ten vlevo :mrgreen:
Přílohy
pisek_02_3.jpg
pisek_02_3.jpg (71.99 KiB) Zobrazeno 5552 x
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Karlovci sobě

Příspěvek od Divous »

...a tohle už je kurva historie! Kdysi dávno na Wothanburku :D Úplně v pravo ten modro-žlutý se sluníčkme na štítu jsem já. Apropo, Maršálku, nestojíš náhodou vedle mě??? Černý štít s červenu krokví a bílou růží....tak to by byla kurva náhoda, kdyby to byl někdo jiný! :mrgreen:
Přílohy
wothanburg_2001_7.jpg
wothanburg_2001_7.jpg (47.09 KiB) Zobrazeno 5555 x
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Avátar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1159
Registrován: Ne 05. Říj 2008 22:20:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Karlovci sobě

Příspěvek od Maršálek »

:P no,jo, to už je let ;)
A zrazuje, kdo nechce rozumět,
že láska není dostat ženu v plen,
a kdo se snaží vynucovat hned,
čím má být za svou službu odměněn.
Takových lásek, těch je na tucty,
ale co je nám žena bez úcty,
já, já si musím v lásce vážit žen.
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Karlovci sobě

Příspěvek od Divous »

Maršálek napsal::P no,jo, to už je let ;)
no tak vidíš jak jsme se tady pěkně sešli! :D Apropo, co to je za helmu co máš na tom Wotnahburku na halvě? Já už tam dávno nejezdím.....
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sametový oděv

Příspěvek od Divous »

Zdeslav napsal:Maršálek: Díky za ponaučení.

Trošku přiblížim svojí představu:
Přímo v Karlově družině se vyskytnu asi jen opravdu těžko, nicméně nepřímo působím v jeho službách, neboť jsem vázán k panu Odolenu z Chlumčan, který je purkrabím na Křivoklátě - královském hradě. (skutečná úloha Nezabuditzů byla už od časů Krále Přemysla Otakara II. bránit stezku mezi Týřovem(Angerbach) a Křivoklátem, a v případě nebezpečí být posádkou na blockhausu, který cestu chránil, či přímo na Křivoklátě). Nicméně, jelikož Království české blaží (až na drobnosti) dlouhý mír, a já jsem dobrodružná povaha, vyhledávám přivýdělek v severní Itálii. Nechám se například najmout do Karlova vojska při jeho druhé římské jízdě (druhé tažení proti Vinscontinům 1.4.1368). Když císařovo tažení pomine, čas od času sloužím v italském pytli blech znepřáteleným pánum a městům, tu jedné, tu druhé straně, podle toho, kdo víc zaplatí...
Soudím tedy, podle tvých slov, že samet je pro takovou postavu adekvátní materiál na svrchní šat, jelikož reprezentace je pro mě důležitá...nemýlím se?
hele, co máš pořád s těmi Nezabudici? :) Tvůj vzor, nebo snad předkové?
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Avátar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1159
Registrován: Ne 05. Říj 2008 22:20:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Karlovci sobě

Příspěvek od Maršálek »

Divous napsal:
Maršálek napsal::P no,jo, to už je let ;)
no tak vidíš jak jsme se tady pěkně sešli! :D Apropo, co to je za helmu co máš na tom Wotnahburku na halvě? Já už tam dávno nejezdím.....
já jsem tam byl také jenom tehdy a na hlavě jsem to měl takovou hodně archaickou pseudobarbutu, ale nebyla špatná - bolela z ní hlava :lol: teď dělám cíleně 1.pol. 14. st. www.hradeckydvur.net a po skončení služby u naší sladké paní Richenzy přecházím ke králi Janovi, zatímco tito holobrádci tu se točí kolem jeho synka Karla ;) Jednou složm své kosti spolu s králem Janem u Crécy a uvolním tak své místo mladším a dravějším ;)

P.S. omlouvám se adminům za OT :oops:
A zrazuje, kdo nechce rozumět,
že láska není dostat ženu v plen,
a kdo se snaží vynucovat hned,
čím má být za svou službu odměněn.
Takových lásek, těch je na tucty,
ale co je nám žena bez úcty,
já, já si musím v lásce vážit žen.
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl

Příspěvek od Zdeslav »

No, jak se to vezme...Nezabuditzi byl starý český bezvýznamný rod, který žil na Křivoklátsku. Já představuju jednoho člena toho rodu - Zdeslava Nezabudického z Nezabudic, protože jsem se chtěl připodobnit nějaké reálné historické postavě, nebo alespoň si vybrat rod, který skutečně existoval.

Něco málo víc o tom máme tady: http://www.nezabuditzi.webgarden.cz/o-nas
Nezabud hrr!
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný stůl

Příspěvek od Divous »

hm...já jen že Berounsko je kraj mého srdce, můj kraj č.1 :) Na Týřově jsem spal pod širákem už v době, kdy jsi ještě nebyl na světě ;)
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti