Hnojiště

Nejlepší krčma široko daleko
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: vypasovaný oděv

Příspěvek od Valkoun »

Kordulka napsal:Valkoune,

Co dalšího nekonkrétního nebo zavádějícího máš na skladě?
Ó bože :roll: neosočuj mě z vlastních praktik a raději dělej co dělat máš - udělej si pár hodin čas, vem si poznámky vlastního bádání, fotodokumentaci existujících kostelů s popisky a udělej dvě, tři, čtyři, a je libo i více stránkovou rešerši tvého poznání a už se konečně po těch letech pochlub. Nebuď jak Durdík co si syslí nepublikované převratné manské domy apod.

Uvědomuješ si že tvoje popularita a věrohodnost klesá ruku v ruce s každým dalším opakováním tohoto excesu? Stačí se podívat do histórie jak to zase po 4. dopadne, nemusím být věštec. Dávám tomu tak 80% že jen vaříš vodu ve svém kotlíku, který je ovšem prostý a jakýkoliv tvůj výzkum vlastně nikdy neexistoval.

Musím říct, že mě to už dlouho dobu nebaví a netěší. třeba takový Petr Voda, který je Potměšilý, ano přátelé, potměšilý :D se teší celý půl rok, což je perioda opakování tohoto excesu, aby ti mohl zas a znovu rozbít bábovičky a rozšlapat vzdušné zámky a jen čeká jako dravá šelmička, až se v argumentech odchýlíš od pravdy.

Ale ani Posadow není vševědoucí. Měla bys mu konečně jednou oplatit a své poznatky omlátit o hlavu. Tedy otevři si okno, venku je krásný vzdoušek, připrav poznámky a piš. Večer si to rád přečtu.

V opačném případě navrhuji toto vlákno zamknout pro "keci v kleci" a pověřit někoho velmi schopného správcovním, který zde provede co do měřítek možná menší, zato razantnější Nagasaki s Hirošimou dohromady. :twisted:
Nezabudovi Sláva!
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: vypasovaný oděv

Příspěvek od Valkoun »

Kordulka napsal:Zdeslave, .................................................................................................................

Kdybych postupovala stejně, pak bych mohla stejnou selektivní metodou "dokázat", že takové kabátce vůbec nikdy neexistovaly, protože bych je prostě a jednoduše ignorovala podobně, jako vy ignorujete oděvy typické pro 50. - 70. léta 14. století.
Jak už jsem řekla - historii je to fuk. Ta už byla a nelze ji zpětně změnit; účelově ohýbat ano, ale ani to s její neměnností nepohne. Ale od lidí, kteří se snaží nějak přiblížit době Karla IV. a někteří z nich dokonce studují historii nebo archeologii, bych čekala poněkud jiný přístup.
Nemohla :D

Bylo by to asi takto absurdní:
Josephus Titus napsal: Také jsem koukal na malovaný kostel. Škoda, že v Tetovu v Makedonii a vymalovali ho v 17. století. A vlastně je to mešita. Taky znám náhrobek a ne z fotky. Patří mému dědečkovi, který umřel v roce 1983. Má tam na fotce sako.
Jelikož nic z toho neukazuje šaty, jaké lidi nosili ve 14. století, dokládám tím, že žádné šaty nenosili. A vlastně že vůbec žádní lidé tehdy nebyli. Leda tak ještě na Měsíci...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nezabudovi Sláva!
Kordulka
Příspěvky: 1633
Registrován: Út 20. Led 2009 20:46:24
Kontaktovat uživatele:

Re: vypasovaný oděv

Příspěvek od Kordulka »

To si fakt myslíš, Valkoune, že se Ti podaří mě k něčemu vyhecovat?
Na to jsem, hochu, už trošku moc "velká" holka 8-)
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: vypasovaný oděv

Příspěvek od Valkoun »

Kordulka napsal:To si fakt myslíš, Valkoune, že se Ti podaří mě k něčemu vyhecovat?
Na to jsem, hochu, už trošku moc "velká" holka 8-)

Takže velká holko, nic nemáš jo?
Tvoje Škoda :twisted:
Nezabudovi Sláva!
Avátar uživatele
kure
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 519
Registrován: Út 09. Pro 2008 22:17:29
Místo/Bydliště: Třinec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnojiště

Příspěvek od kure »

Sem se knečně hodí můj příspěvek do této debaty: advabnvů aiowbvrgwruoůabvkůzxcj b"AOSUerhf§uszdfhjkv.... :-D
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnojiště

Příspěvek od Zdeslav »

Kuře: umbaj kví umbaj kví :mrgreen:
Nezabud hrr!
Avátar uživatele
kure
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 519
Registrován: Út 09. Pro 2008 22:17:29
Místo/Bydliště: Třinec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnojiště

Příspěvek od kure »

omega alfa omega alfa beta beta pííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

EDIT: Zapoměl jsem na závěreční kví kví....počkat neměl bych jako kuře dělat nějak jinak?
Kordulka
Příspěvky: 1633
Registrován: Út 20. Led 2009 20:46:24
Kontaktovat uživatele:

Re: vypasovaný oděv

Příspěvek od Kordulka »

TIte,
na jednu stranu tvrdíš, že nemáš čas na nějakou obsáhlejší diskusi o cotehardii a na druhou stranu vyplodíš sáhodlouhé nekonkrétní povídání vcelku o ničem. Přičemž jsi se VELMI pečlivě vyhnul odpovědím na mé otázky a ZEJMÉNA na požadavek konkretizace toho, kdy a kde jsem komu poplivala jeho práci. Takže další komunikace v tomto ohledu skutečně nemá smysl.

Pokud nevíš, co to je cotehardie , jak vypadala, jaké byly její varianty atd., pak si laskavě PEČLIVĚ projdi Mikyho "Speculum humanae salvationis". Máš jich tam hotovou přehlídku. A nezapoměň si všimnout, že řada z nich je "vycpávaná" na pupku :lol:
Posadowski
Příspěvky: 301
Registrován: Ne 21. Zář 2008 18:00:18
Kontaktovat uživatele:

Re: vypasovaný oděv

Příspěvek od Posadowski »

Kordulka napsal:takže propříště budu reagovat POUZE NA KONKRÉTNÍ PODNĚTY K VĚCI a na nic jiného...
No konečně! Už aby to bylo - jenže to už jsi slibovala tolikrát... :-P
Posadowski
Příspěvky: 301
Registrován: Ne 21. Zář 2008 18:00:18
Kontaktovat uživatele:

Re: vypasovaný oděv

Příspěvek od Posadowski »

Kordulka napsal:Uděláme to, Tite, jinak.
Co jiného bychom čekali. Víš co, jdi se vy...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů