Žoldnéř z Hubilesa

Prostor pro rady a pomoc

Moderátor: Sovinec

Fakmin
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 7
Registrován: Stř 19. Dub 2017 10:31:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldnéř z Hubilesa

Příspěvek od Fakmin »

Bahnak napsal: Stř 17. Kvě 2017 11:34:30 Ahoj

Pár poznámek mám, zkusím být stručný, neber to jako útočnou kritiku, zkouším pomoci.
Kostým civilní co máš, je takový - no - dejme tomu vesničan. Chudý vesničan.
Na akcích strávíš 95% času v civilu, .......
Ahoj, s tím civilem to vím. Už se snažím promýšlet honosnější oděv :), ona totiž úplně první myšlenka byla, že budu prostě chuďas. Ale kvůli zbroji jsem to přehodnotil.

Co se týče podbíjených rukou .. souhlasím je to krapet odfláklé je v plánu vyměnit kůži a přidat lamely zevnitř.

Podzbrojovou prošívanici jak jsem psal krátit budu jenom si myslím že když ji zkrátim přesně po kroužky, tak už mi budou skoro koukat bruchy. Ono to asi není vidět, ale víc vypasovat asi nejde jako do pasu ji mám dobrou kord když trochu kynu .. :D a ruce mám tak natěsno jak to jen jde. Obarvená už je kroužkama .. :D :D .. Tu svrchní prošívku jsem měl než budou kroužky. Bylo mi jasný že je to špekatej tunel ta už prostě nebude.

Nohavice už jsou více vypasované není to takový leginovitý, ale to budou ty další ;).

Krk a nohy, jak už jsem psal, taky budou. O tom oboječku jsme nevěděl to být dobrá informace.

Děkuji za pomoc :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů