Libušín 2014

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od maser »

Fotky a video ze soule (fotil Sovinec a Kládinka) http://silva-nortica.rajce.idnes.cz/Lib ... 7._4._2013
silva-nortica.blog.cz
Avátar uživatele
Saltkrakan
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 224
Registrován: Čt 09. Led 2014 23:52:17
Místo/Bydliště: V Komíně za komínem 8^)
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Saltkrakan »

maser napsal:Fotky a video ze soule (fotil Sovinec a Kládinka) http://silva-nortica.rajce.idnes.cz/Lib ... 7._4._2013
Soule bylo super, hlavně když se povedla nějáká sólová akce - Na videu je ten Zdeslavův únik a myslím že se mu něco podobnýho povedlo víckrát. Bavil jsem se a fandil u toho víc, než když jsme se s pak po bitvě dívali na finále HMBčka.
ObrázekObrázek
Avátar uživatele
mahy
Příspěvky: 1168
Registrován: Út 30. Pro 2008 0:52:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od mahy »

Zdravím krásné ženy a statečné válečníky od Karlovců.

Dotaz do pléna- Libušín 2015- jede někdo?

Možná si o tom špitáte na interních fórech družin, ale pro nás ostatní se tu zatím nic nemihlo :(

Započala registrace, je to za humny a tady ticho po pěšině
Quod licet Jovi, non licet bovi
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti. Jan Amos Komenský
http://polnimyslivci.webnode.cz/
mikey.88
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2718
Registrován: Út 03. Ún 2009 23:42:27
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od mikey.88 »

mahy: Na interních fórech družin se toho moc neřeší. Většina řeší věci na Facebooku ;)
Obrázek
Avátar uživatele
Saltkrakan
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 224
Registrován: Čt 09. Led 2014 23:52:17
Místo/Bydliště: V Komíně za komínem 8^)
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Saltkrakan »

Já jsem Libuch nepostřehl ani na FB a to mě to celkem zajímá. Jede se tam něják jako celek, nebo letos každý sám, nebo jak?
ObrázekObrázek
Avátar uživatele
Eliška z Rohozce
Příspěvky: 353
Registrován: So 12. Ún 2011 13:30:08
Místo/Bydliště: Skalany
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Eliška z Rohozce »

Myslím, že z nás snad nikdo nepočítá, že by na libušín nejel, ani že by jel mimo projekt... ;) Resp projevuje se jev "vždyť to bude jako vždycky, ne?" :) a zatím asi všichni aktivně řeší spíš panskou... proto je tu ticho po pěšině...
Avátar uživatele
Eliška z Vlašimi
Příspěvky: 28
Registrován: Ne 06. Pro 2009 21:37:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Eliška z Vlašimi »

Eliška z Rohozce napsal:Myslím, že z nás snad nikdo nepočítá, že by na libušín nejel, ani že by jel mimo projekt... ;) Resp projevuje se jev "vždyť to bude jako vždycky, ne?" :) a zatím asi všichni aktivně řeší spíš panskou... proto je tu ticho po pěšině...
Dovolím si nesouhlasit. Zrovna družina pana Petra z Michalovic nikdy na Libušíně s projektem nestanovala a ani letos tomu nebude jinak(takže vlastně pravda, vše bude jako každý rok :-) ). Jelikož se já a purkrabí Pátek účastníme HMB turnaje, budeme letos stanovat s ostatními kluky z HMB.
Avátar uživatele
Josif
Příspěvky: 378
Registrován: Čt 10. Zář 2009 13:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Josif »

Tak to se to krásně prostřídá, páč několik kluků z HMB bude tábořit s Karlovcema :lol:
Bohuš Ras
Si vis pace, para bellum
kolečko
Příspěvky: 2
Registrován: Stř 25. Bře 2015 9:04:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od kolečko »

Zdravím přátelé
Pro letošní rok 2015, mám na starosti čtrnáckový tábor já. V pravidlech tábora se pro letošní rok nic nezměnilo.
Navíc u nás stále platí: V noční době si nepřejeme neobjednané návštěvy a všem, kteří by si chtěli cokoliv bez dovolení odnést, vstup důrazně zakazujeme.

Tábor je rozdělen na projekty: Hradecký dvůr+ hosté, řády a Doba Karlova +hosté.
Poprosil bych vás aby jste do přihlášky uvedly u kterého projektu budete. Pro lepší identifikaci.
http://libusin.org/pro-ucastniky/prihlaska/
Organizaci ve vaší časti tábora si vzal na starosti opět Valkoun velice mu za to děkuji.

Děkuji Kolečko
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů