Libušín 2014

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
Braenn
Příspěvky: 62
Registrován: Po 17. Kvě 2010 15:05:07
Místo/Bydliště: Brno - Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Braenn »

Já se hlásím na hlídku od svého pána, jakmile mne uvolní od stolu. :)
Michal, sluha pána z Nových Hradů.
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Valkoun »

Tábor 2/2 14.st - Registrace

Jako organizátor DK pro tuto akci a Lagermaister společného tábora 2/2 14.st (v rámci tábora pro 14.st na louce) přináším informace pro zájemce, kteří nejsou členy projektu DK.
Tábor 2/2 14.st bude stát na konci "14kové" louky a bude ji uzavírat. Přes tento tábor již nebudou procházet další účastníci. Tábor bude společně střežen a oživován. Pro účastníky začleněné do družin DK platí striktně Pravidla pro účastníky projektových akcí. viewtopic.php?f=53&t=321 Pro náš tábor bude zajištěno dřevo na otop i sláma, otop však bude sloužit především pro potřeby oživování kuchyně.

Registrace:

- Účastníci z řad přátelských projektů: "Markrabských válek" a Řádu Svaté panny Marie Jeruzalémské se registrují po vlastní ose a připojí poznámku o táboření v rámci tábora 2/2 14.st. Informace účastníkům podávají taktéž ve vlastní režii.

- Účastníky zařazené v rámci družin pánu DK, kteří nejsou členy projektu DK, registruje (jednotně za celou družinu) a informuje jejich pán (člen projektu DK).

- Pro zájemce mimo okruh družin DK a spřátelených projektů je možná individuální registrace, kterou je nutné zaslat do 12.4.2014 na email karlovci@centrum.cz. Společně s popisem postavy, fotkami výstroje a souhlasem se zařazením do některé z družin DK, popřípadě spřátelených projektů. Taková registrace bude postoupena dál a nemusí ji být vyhověno. Organizátor si vyhrazuje právo na místě znovu zvážit vpuštění do tábora 2/2 14.st.
Naposledy upravil(a) Valkoun dne Ne 09. Bře 2014 16:22:34, celkem upraveno 1 x.
Nezabudovi Sláva!
Avátar uživatele
Eliška z Rohozce
Příspěvky: 353
Registrován: So 12. Ún 2011 13:30:08
Místo/Bydliště: Skalany
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Eliška z Rohozce »

družiníky registruje pán komu? DK nebo pořadateli Libušína?
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Valkoun »

Týden před bitvou bylo na Libuchu velmi pěkné počasí, krásně rozkvetlé stromy a suchá půda. Měli bychom velmi poděkovat Richardovi, který nám dvě hodiny upravoval křoviňákem plac. Díky Richarde :clap:
S tím souvisí i jedna prosba: Přivezte prosím sebou, krom jiných nástrojů i hrábě, je nutné odhrabat haldy posekaného porostu a zvelebit si místa pro naše obydlí.
Přílohy
Bordýlek
Bordýlek
Naše tábořiště
Naše tábořiště
Nezabudovi Sláva!
Radomír
Příspěvky: 1
Registrován: Ne 29. Zář 2013 11:45:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Radomír »

Zdravím, můžu se zeptat, jestli někdo nepojede v pátek přes Prahu na Libušín někdy po 20:30? Nebo z Brna po 18:40? Děkuji.
Avátar uživatele
Bilajz
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 636
Registrován: Pá 18. Črv 2010 10:53:24
Místo/Bydliště: Praha/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Bilajz »

Měl bych jednu prosbu, na sobotní program (včetně asi večerního) by se za náma ráda přijela podívat moje sestra. Rád bych aby zapadla do Konrádovi družiny, proto bych se chtěl přítomných dam zeptat, jestli by na sobotu neměly na půjčení spodnici a obyč. vlněné šaty velikosti M. Díky moc za pomoc.
Heinrichvs
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 560
Registrován: Stř 29. Pro 2010 13:07:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Heinrichvs »

Zdravo všem
Píšu to sem. Na Libušín nemůžu. Upracoval jsem si ruku a stejně nemám ani meč ani sekeru. Navíc doma mám peklo, že makám od rána do noci a bylo mi vyhrožováno.
Takže se všem omlouvám, kterým jsem měl něco přinést. Budu doma s ortézou nic nedělat.
Avátar uživatele
Smil
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1440
Registrován: Út 28. Črc 2009 11:41:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Smil »

Dneska jsem se doslechl, že mají bratři vikingové opět chuť přepadat ostatní v táboře. Co s tím?
Lépe být jediný den (se) lvem než tisíc let ovcí!
Italstké přisloví

P.S. O to důležitější pokud je váš pán ze Skotska
Avátar uživatele
Sovinec
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 224
Registrován: Čt 07. Črv 2012 6:21:00
Místo/Bydliště: Šumperk/ Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Sovinec »

Mí kluci se uvolili dělat soví hlídku :-)
"Páni ze Sovince udržovali styky s olomouckými měšťany a využívali jejich služeb. Ne vždy však měli zájem za služby měšťanů zaplatit."
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2014

Příspěvek od Valkoun »

Hurá, vypadá to na krásné počasí: http://www.yr.no/place/Czech_Republic/C ... ia/Kladno/
Naposledy upravil(a) Valkoun dne Čt 24. Dub 2014 7:17:45, celkem upraveno 2 x.
Nezabudovi Sláva!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 6 hostů