Nový vzhled fóra

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
mahy
Příspěvky: 1168
Registrován: Út 30. Pro 2008 0:52:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od mahy »

Jak to napsat- vím, že na Vašich fórech řešíte Vaše věci. Ale mě na hlavní stránce visí nepřečtené příspěvky. A taky mě mrzí že když se tam někde míhá téma jako výhodná koupě, vyměním, prodám...opět se do toho nepodívám. Celkově je tu mrtvo a patrně tento internetový projekt jde kamsi do kopru.

Dříve jsem sem chodil čerpat inspiraci a hecovat se, abych také zvedl zadek a zamakal- teď :shh: :crazy:
Quod licet Jovi, non licet bovi
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti. Jan Amos Komenský
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avátar uživatele
Sovinec
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 224
Registrován: Čt 07. Črv 2012 6:21:00
Místo/Bydliště: Šumperk/ Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Sovinec »

Na tu výhodnou koupi by ses stejně nepodíval, bo je to interní záležitost, která se týká skupiny. Když se to neprodá ve skupině, třeba se to pošle dál.
To s těma visícíma příspěvkama je pravda, ale není to nic zásadního, a navíc si myslím, že toto mi nevyřešíme, protože nejsme administrátoři. Toto myslím řeší Supík (opravte mne, jestli se mílím).
"Páni ze Sovince udržovali styky s olomouckými měšťany a využívali jejich služeb. Ne vždy však měli zájem za služby měšťanů zaplatit."
Avátar uživatele
Josif
Příspěvky: 378
Registrován: Čt 10. Zář 2009 13:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Josif »

mahy napsal: Celkově je tu mrtvo a patrně tento internetový projekt jde kamsi do kopru.

Dříve jsem sem chodil čerpat inspiraci a hecovat se, abych také zvedl zadek a zamakal- teď :shh: :crazy:
Protože už bylo asi všechno objeveno a doděláno :-D Já si myslím, že se všichni vrhli do výroby, oprav a zlepšování svých věcí, takže nemají čas postovat sem různý příspěvky. :-)
Bohuš Ras
Si vis pace, para bellum
mikey.88
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2718
Registrován: Út 03. Ún 2009 23:42:27
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od mikey.88 »

Tenhle problém řeší Supík. Pokud vám to "svítí" a láká to váš zrak, tak je někde poblíž : Označit všechny příspěvky jako přečtené.

Pokud jde o aktivitu tady na fóru: Hodně lidí má málo času a ti co ten čas mají, tak jsou aktivní hlavně na Facebooku. A taky určitě všichni pracují na tom, aby blížící se sezóna byla zas o trochu lepší než ta předchozí. :D
Obrázek
Avátar uživatele
mahy
Příspěvky: 1168
Registrován: Út 30. Pro 2008 0:52:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od mahy »

Ono ,,Označit vše jako přečtené,, bohužel nikde nevidím :cry:
Quod licet Jovi, non licet bovi
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti. Jan Amos Komenský
http://polnimyslivci.webnode.cz/
mikey.88
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2718
Registrován: Út 03. Ún 2009 23:42:27
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od mikey.88 »

Oprava: Označit fóra jako přečtená. Najdeš to pod tou úvodní tabulkou posledních změn vpravo.
Obrázek
Avátar uživatele
mahy
Příspěvky: 1168
Registrován: Út 30. Pro 2008 0:52:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od mahy »

HA!Děkuji.
Quod licet Jovi, non licet bovi
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti. Jan Amos Komenský
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avátar uživatele
Kurik
Příspěvky: 138
Registrován: Út 07. Črc 2009 12:01:57
Místo/Bydliště: Heraltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Kurik »

Nechci do toho kecat ale celkově se mi nový vzhled tohoho fóra vůbec nelíbí.
Zda se mi chaotický, přeplácaný a vede to až k tomu, že jsme zde nebyl přihlášen po cca 3 týdny.
Samo že do toho nemám co kecat ale minulé fórum se mi zdálo lepší. Tolik můj názor a jdu se zase odhlásit... :-)
Smil z Heraltic
Obrázek
Jsem jen prostý vladyka...
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od maser »

Nejde mi odesílat SZ. Potažmo, jde, ale po odeslání zprávy zmizí a nejsou uloženy ani v odeslaných. Hlava mi to nebere...
silva-nortica.blog.cz
Avátar uživatele
Bahnak
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 146
Registrován: Út 16. Říj 2012 0:28:23
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Bahnak »

Nový vzhled fora je fajn, kabát je líbivej, ikonky zajímavé.
Ale uživatelská přívětivost spíše upadla - velice subjektivní názor.
Shoduji se v tomto zcela s Kurikem.
Promazávání nefunkčních odkazů s.r.o.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů