Hraní družiníků

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
Bahnak
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 146
Registrován: Út 16. Říj 2012 0:28:23
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hraní družiníků

Příspěvek od Bahnak »

Téma hraní rolí se nějak proměnilo na mincovnictví :-) - ale to už se tak na forech stává.

Škoda že jsem na letošní sběři chyběl, dle vyprávění pana Zdeslava tam bylo děje habakuk, vážně to s hrou družiníků jde tak z kopce?
Vzpomínám loni na Libuchu kdy se do sebe pustili dva družiníci pěstmi ve sporu o hanlivou báseň a byli ochlazeni vědrem vody.

Jasně, chce to více takovýchto akcí a ne každý družiník má za sebou letitý drill získaný X LARPy, ale dal bych tomu čas a trpělivost, i když samosebou že je dobře, že se o tom mluví a že se na to tlačí - sám také občas vyjedu z role a chci si jen tak pokecat, nicméně mám milého pána, který pro mě vždy když lelkuji opět najde nějaký "úkol", který si vždy užiji i s patřičnou dávkou eRPé...

Jako družiník tedy více apeluji na pány méně hravých družiníků - řvěte po nich, trestejte je, nechte je dřít a okusit atmosféru poddaného lejna, když jim to poslední večer vynahradíte dobrým truňkem a nějakou tou mincí, družiníci se na ono týrání vlastně budou těšit - tedy já to tak nastaveno mám a vždy se na akce díky tomu těším.

Co se týče mincí od Jindry, pokud jde o čísla, rovnou si za těch 10 Kč zamlouvám minimálně 70 parvů, ať si mám za co u Janice vždy zakoupit učesání vlasů a umytí ksichtu - to je pro mou postavu nejvyšší forma zakoupitelného luxusu :-D
To aby Jindra věděl, že o mince zájem je i ze strany družiníků. :oops: ;)
Promazávání nefunkčních odkazů s.r.o.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů