Workshop

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Odpovědět
Avátar uživatele
mahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Workshop

Příspěvek od mahy »

Valkoun píše -Kompletní sortiment nohavic :-)
Valkoune to vypadá víc něž dobře! Já mám bohužel problém sehnat tady někde v armáči ty vložky do kalhot a ty dlouhý kabátový vložky. :cry: Pokud by byla nějaká možnost je poplašit a přeprodat mi je či směnit pak bych byl vděčen.
Quod licet Jovi, non licet bovi
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti. Jan Amos Komenský
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valkoun »

to: Mahy
S těma dlouhejma svrchníkama je problém i tady... v berounském armíku jsou jen malé bundové.. s ti mzázraky nenaděláme.. zkoušel jsem jí prodloužit ale nevypadá to dobře.. takže tě můžu odkázat http://www.excaliburarmy.cz/armyshop.htm za mám dojem 80kč

Jedny luxusně odbarvený prošívaný nohavice jsem teď hodně nevýhně prohandloval a pro další musim zase zajet. Můžu ti to poslat poštou nebo předat na bušíně 15kč za kus/ cca 0,5Kg váhy..
Nezabudovi Sláva!
Avátar uživatele
Klinštejn
Místo/Bydliště: Den Kalla Norden
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Klinštejn »

Možná už jsem to tu někde přehlédl, tak se omlouvám, jestli se ptám na něco, co tu je a co všichni vědí, ale plánujete nějaký další workshop? A jestli ano, kdy se bude konat? :?:
Obrázek Det finns alltid hopp..
Avátar uživatele
Křišťan
Ronovec
Místo/Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Křišťan »

Jakob von Altwehr napsal:Možná už jsem to tu někde přehlédl, tak se omlouvám, jestli se ptám na něco, co tu je a co všichni vědí, ale plánujete nějaký další workshop? A jestli ano, kdy se bude konat? :?:
Tak toto, pane můj, je slovo do pranice! A na další diskusní vlákno, protože domluva potrvá... :lol:
Ale taky jsem pro! ;) :D
"Karel IV. potvrzuje obyvetelům Bělé pod Bezdězem ... jejich žádost o přenesení městských práv na město Nový Bezděz, řečené Bělá ... Lokátory jsou jmenováni Martin z Lovu, purkrabí lipský, rychtář Ješek a Křišťan, měšťan z Lipého." (1348)
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valkoun »

Ačkoliv se zatím žádný WS oficiálně neplánuje, budeme muset !v brzké době! jeden svolat .-)) Tentokrát zaměřený na výrobu plátových kabátců a dalších plechů ohřátých na koksu a v případě rychtáře Žita a drna Valkouna k obléknutí se do vlny...
Nezabudovi Sláva!
Avátar uživatele
Křišťan
Ronovec
Místo/Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Křišťan »

Taktéž k dalšímu šití oděvů - v případě Víta - k výrobě nějakého pěkného loveckého a zimního kabátce v případě mém a pána Jakoba a v neopslední řadě k ušití zástavy. Také bych rád vyzdvyhl význam WS jako Karlovské "půlsběře" ;)

A pokud by se zase Gunnar uvolil nést ono riziko a pustil si domů šermíře, již víme kde hledat :D
"Karel IV. potvrzuje obyvetelům Bělé pod Bezdězem ... jejich žádost o přenesení městských práv na město Nový Bezděz, řečené Bělá ... Lokátory jsou jmenováni Martin z Lovu, purkrabí lipský, rychtář Ješek a Křišťan, měšťan z Lipého." (1348)
Avátar uživatele
kure
ČLEN SPOLKU
Místo/Bydliště: Třinec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kure »

Já bych to nahříval spíš na uhlí než koksu, koks je svině zhasínavá tím že v něm chbyí ty těkavé látky co jsou v uhlí.

Jinak rád se na workshop přijedu kouknout a občas někomu pomoct. Na vyrábění vlastních věcí mám raději domácí útulné prostředí mojí vlastní dílny :)
mikey.88
ČLEN SPOLKU
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikey.88 »

Nejlepší je kovářské uhlí - ořech :) Kdo je z Prahy a chtěl by si ve výhni kovat tak můžu dát adresu... ale dlouho jsem nebral tak nevím co maj teď :D
Obrázek
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valkoun »

mikey.88 napsal:Nejlepší je kovářské uhlí - ořech :) Kdo je z Prahy a chtěl by si ve výhni kovat tak můžu dát adresu... ale dlouho jsem nebral tak nevím co maj teď :D
Mikey: ok, dej adresu :-))
Jak jsi na tom vlastně s kostýmem? Mohli bychom dát na Ws něco dohormady...
Nezabudovi Sláva!
mikey.88
ČLEN SPOLKU
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikey.88 »

Takže pro ty, kdo by chtěl koupit celkem slušný materiál ke kování a je z Prahy, tak sem hodím kontakt :)

Upozorňuji ale, že naposled jsem bral před rokem a tak netuším co mají teď na skladě.

Jedná se o uhelný sklad v Malešicích blízko zastávky Nákladové nádraží Žižkov... hned za pumpou.

................................................................
Jana Želivského 2200/2
130 00 Praha-Žižkov
Telefon: +420 222 729 683
Fax: +420 222 729 682
E-mail: rehak@bon.cz

Více informací
Popis:

Nabízíme široký sortiment pevného paliva (koks, kovářský koks, černé uhlí, hnědé uhlí, brikety). Jako jeden z výhradních prodejců koksu z produkce OKD a.s. se zabýváme jeho velkoobchodním prodejem. Dále nabízíme balené palivo pro chalupáře.
Otevírací hodiny:
Pondělí 7:00 - 15:00
Úterý 7:00 - 15:00
Středa 7:00 - 15:00
Čtvrtek 7:00 - 15:00
Pátek 7:00 - 15:00
Sobota —
Neděle —
Obrázek
Odpovědět