Hrr Karlovci! - propagace projektu

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
Kuno
pan rytíř
Příspěvky: 163
Registrován: Stř 04. Bře 2009 21:27:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrr Karlovci! - propagace projektu

Příspěvek od Kuno »

Tak se vyjádřete,pokud bude zájem,předám Maserovi kontakt na pořadatele.
Před tím samozřejmě za Karlovce patřičně "zalobuju". :D
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrr Karlovci! - propagace projektu

Příspěvek od maser »

Kuno: to zní skvěle, díky za nabídku. Kdy to je přesněji? 20. - 22. pořádáme svojí akci, tak se bojím že by se to mohlo krýt.
silva-nortica.blog.cz
Avátar uživatele
Kuno
pan rytíř
Příspěvky: 163
Registrován: Stř 04. Bře 2009 21:27:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrr Karlovci! - propagace projektu

Příspěvek od Kuno »

hmmm já počítám,že to bude týden po. Jestli chceš zavolej mi zítra na 603324542,řeknu Ti více.
Po netu je to takové....neosobní? :)
Avátar uživatele
Josif
Příspěvky: 378
Registrován: Čt 10. Zář 2009 13:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrr Karlovci! - propagace projektu

Příspěvek od Josif »

Tyjo, na ten termín nic nemám a milerád bych si ho zarezervoval pro karlovskou akci, tak dejte co nejdřív vědět.
Bohuš Ras
Si vis pace, para bellum
Avátar uživatele
Kuno
pan rytíř
Příspěvky: 163
Registrován: Stř 04. Bře 2009 21:27:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrr Karlovci! - propagace projektu

Příspěvek od Kuno »

pánové,ne tak hrrr,prvně se domluvte jestli byste jeli a kolik lidí... (já tam se skupinou budu) a teprve potom oslovím pořadatele.
Avátar uživatele
noxter
Příspěvky: 262
Registrován: Stř 08. Črc 2009 18:04:57
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrr Karlovci! - propagace projektu

Příspěvek od noxter »

Já nechci být špatným prorokem ,ale když jsem se s klukama z Argyllu kecal na Zkřížených mečích, tak říkali že letos to s pořádáním Děvína vypadá nejhůře za poslední dobu.
Avátar uživatele
Křišťan
Ronovec
Příspěvky: 115
Registrován: Pá 06. Ún 2009 13:49:12
Místo/Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrr Karlovci! - propagace projektu

Příspěvek od Křišťan »

Karlovci, ovládněme hrad Lipý! Mám nabídku spolupracovat v rámci malého projektu "Historické obrazy." Samozřejmě "rekonstrukce" středověké éry hradu. Nevýhodou je, že se to kryje se Sběří, ale doufám, že na ní budu. Kdo má nápad, poznámku atd. tak se mi ozvěte např. SZ - i ti co mají volno na Sběř s ejim nechce a raději budou tady u nás (je-li někdo takový :D ).
Sem to píši proto, že bych rád sesbíral vaše prapory - klidně některé sám vyrobím - a součástí prohlídkyby tedy byla i heraldická výstava. Kdo by chtěl takovou reklamičku pro svůj rod, pošlete prosím foto praporu (nebo přímo prapor ;) ) a stručný popis (proč ve znaku zrovna to a to atd., ať nemusim toliko dohledávat a pátrat). Děkuju.

P.S.: POMÓÓC!! :( Jak "motivovat" spolupracovníky v buzńáčích, aby si ušili aspoň nohavice?
"Karel IV. potvrzuje obyvetelům Bělé pod Bezdězem ... jejich žádost o přenesení městských práv na město Nový Bezděz, řečené Bělá ... Lokátory jsou jmenováni Martin z Lovu, purkrabí lipský, rychtář Ješek a Křišťan, měšťan z Lipého." (1348)
mikey.88
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2718
Registrován: Út 03. Ún 2009 23:42:27
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrr Karlovci! - propagace projektu

Příspěvek od mikey.88 »

Křišťan: Jednoduchá rada: Nemít je za spolupracovníky :D Když jim je za těžko pokročit kupředu, tak zbytečně tebe háží dozadu (pokud jde o akce... a o skupinu) .
Obrázek
Avátar uživatele
Kuno
pan rytíř
Příspěvky: 163
Registrován: Stř 04. Bře 2009 21:27:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrr Karlovci! - propagace projektu

Příspěvek od Kuno »

noxter napsal:Já nechci být špatným prorokem ,ale když jsem se s klukama z Argyllu kecal na Zkřížených mečích, tak říkali že letos to s pořádáním Děvína vypadá nejhůře za poslední dobu.
Ahoj,letos děvín bude,mám info z první ruky.
Avátar uživatele
Kuno
pan rytíř
Příspěvky: 163
Registrován: Stř 04. Bře 2009 21:27:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrr Karlovci! - propagace projektu

Příspěvek od Kuno »

Křištan:Ad buznáče-donedávna jsem je nosil také ale pouze pod plech.nohama a i letos jsem je takto oblečené na Sovinci měl.
Hodný :evil: Indy to na mne hned zatepla napráskal na brodci a já mu za to slíbil naplivat to trubky. :D
Nosil jsem je pod zbrojí proto,že ač mám bruchy i vlněné nohavice nepříde mi to dvakrát vhodné pod plech.nohy.Polstry mám přímo v plechách.
Jakožto scénik vypadám blbě když mi bruchy po různých pádech na scéně vylézají z pod nohavic a pak mám prdel jak vrata nebo se mi do nohavic hezky nabírá při pádech štěrk a to je potom maso na kotníky,když se postavím... :D
Dobudoucna uvažuji o kožených kalhotách s padacím mostem.Upevním na ně i zavěšení žel. hohou a odpadne podvazkový pás. :D
Než mne začnete prudit,že nebudu dobový,myslím,že mít místo nohavic kožené kalhoty s padákem není až tak velký prohřešek,zvláště když moje priorita je (zatím :D ) dostat se na K.M. :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů