Libušín 2010

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1159
Registrován: Ne 05. Říj 2008 22:20:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Maršálek »

Jan Zadubsky napsal:Pane Zdeslave vis uz prosim te nejake informace o tom na jakem konkretnim miste rozbijeme tabor?
proboha komu? :lol: :lol: :lol:
A zrazuje, kdo nechce rozumět,
že láska není dostat ženu v plen,
a kdo se snaží vynucovat hned,
čím má být za svou službu odměněn.
Takových lásek, těch je na tucty,
ale co je nám žena bez úcty,
já, já si musím v lásce vážit žen.
Avátar uživatele
Jan Zadubsky
Příspěvky: 331
Registrován: Stř 03. Ún 2010 22:48:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Jan Zadubsky »

Maršálek napsal:
Jan Zadubsky napsal:Pane Zdeslave vis uz prosim te nejake informace o tom na jakem konkretnim miste rozbijeme tabor?
proboha komu? :lol: :lol: :lol:
:? No to je prave otazka :D
Avátar uživatele
Jan Zadubsky
Příspěvky: 331
Registrován: Stř 03. Ún 2010 22:48:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Jan Zadubsky »

Sigi rikal neco o tom ze asi Karlovci budou nahore na Rotika Hill vedle Marsalkova lezeni nebo dole u Prazanu....podle nasich poctu....rekneme mu ze je nas "Nepocitane" ? :D Jsem zvedav kam nas potom da :P
Siegfried
Příspěvky: 35
Registrován: Stř 03. Zář 2008 14:23:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Siegfried »

Kordulka napsal:Čerstvé informace od spolupořadatelů:
1) Zóny budou údajně včas zřetelně vyznačeny
2) Přístup do zóny 2 (a asi tím pádem i 3) bude pouze zadní lesní cestou, která by měla být za tím účelem zpevněna. Obvyklá příjezdová cesta bude uzavřena pro potřeby tábora v 1. zóně.
Což znamená, že pokud nebude zřízena ještě nějaká boční cesta přímo na "Rotyka Hill", bude nutno přenášet věci přes celý kopec nebo spodem od hospody.
NE takhle to fakt není.

Cílem je aby
1. Neparkovala auta v táboře
2. Po dobu pobytu diváků v areálu nejezdila auta do tábora - (sobota cca 10:00-18:00)
Takže nevím kde si to Kateřina napískala, ale NIKDY a NIKDE nebylo řečeno, že do tábora nepůjde po oficiálních cestách jet. Pouze bude uzavřen vjezd na Rotyka Hill odspodu. Tedy kdo bude bydlet v dolní polovině Rotyka Hillu si to vynosí ze spodní cesty co vede jako směrem k údolí sviní a kdo bude bydlet nahoře vynosí si to od cesty co vede lesem nahoru. Toť vše.

Pokud vám přijde cokoliv nejasné a nelogické, přečtěte si pořádně www.libusin.org nebo se zeptejte v oficiální diskuzi na form.brodec.org (přesný odkaz je opět na libušínských stránkách) přímo pořadatelů. Pokud se budete spoléhat na informace ve stylu jedna paní povídala, nedivte se, že se pak šíří fámy a účelové bláboly.
Avátar uživatele
Smil
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1440
Registrován: Út 28. Črc 2009 11:41:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Smil »

Siegfried napsal: Takže nevím kde si to Kateřina napískala, ale NIKDY a NIKDE nebylo řečeno, že do tábora nepůjde po oficiálních cestách jet. Pouze bude uzavřen vjezd na Rotyka Hill odspodu.
Pokud vám přijde cokoliv nejasné a nelogické, přečtěte si pořádně http://www.libusin.org nebo se zeptejte v oficiální diskuzi na form.brodec.org (přesný odkaz je opět na libušínských stránkách) přímo pořadatelů. Pokud se budete spoléhat na informace ve stylu jedna paní povídala, nedivte se, že se pak šíří fámy a účelové bláboly.
Víš Sigi při vší úctě ty fámy které tu podle tebe Kateřina šíří se vzali tady : http://forum.hradeckydvur.net/viewtopic ... 4541bbf017
Maršálek napsal:Jinak je zákaz parkování aut v táboře a nově i zákaz vjezdu do zóny 2 a 1. Všechno si tedy budeme vynášet nahoru v teplých. Je to požadavek pořadatele – to k případným jízlivým komentářům.
Nevím co na to říct víc. Nevím kdo tu šíří fámy, účelové bláboly, nebo která paní povídala. Do ted jsem měl Maršálka za člověka co má s organizací Libušína něco společného. ;)
Lépe být jediný den (se) lvem než tisíc let ovcí!
Italstké přisloví

P.S. O to důležitější pokud je váš pán ze Skotska
Avátar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1159
Registrován: Ne 05. Říj 2008 22:20:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Maršálek »

Nicméně v tomhle má poslední slovo Siegfried, protože já jsem byl doteď vytížený jinde. Čili za případné vzniklé zmatky se omlouvám a odkazuji na Siegfrieda a k tomu zřízené diskuse. Bude-li se cokoli aktualizovat, nebo mimořádně měnit, bude to vždy tam. pro tyto účely byly tyto diskuse vytvořeny, všechny ostatní jsou pro nás nezajímavé a jako pořadatelé je nejsme scgopni sledovat, natož na nich reagovat ;) ;)

Je to Siegfried, kdo organizuje tábor, já jenom koordinuji dobové stany do zón 1 a 2 ;)


Takže pokrotíme vášně a nebudeme se přidávat s novými, ano? ;) Všechny informace k táboru jsou a budou tady http://libusin.info/pro-ucastniky/tabor/
Naposledy upravil(a) Maršálek dne Čt 08. Dub 2010 7:29:40, celkem upraveno 1 x.
A zrazuje, kdo nechce rozumět,
že láska není dostat ženu v plen,
a kdo se snaží vynucovat hned,
čím má být za svou službu odměněn.
Takových lásek, těch je na tucty,
ale co je nám žena bez úcty,
já, já si musím v lásce vážit žen.
Avátar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1159
Registrován: Ne 05. Říj 2008 22:20:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Maršálek »

Uzávěrku stanů do zóny 1 a 2 budu dělat do 15. dubna. Právě podle počtu nahlášených stanů se budou na místě víkend před vyměřovat jednotlivé zóny.
Do té doby nebudou mít pořadatelé překvapivě reálnou představu o rozložení tábora ve smyslu velikosti jednotlivých zón ;)
A zrazuje, kdo nechce rozumět,
že láska není dostat ženu v plen,
a kdo se snaží vynucovat hned,
čím má být za svou službu odměněn.
Takových lásek, těch je na tucty,
ale co je nám žena bez úcty,
já, já si musím v lásce vážit žen.
Kordulka
Příspěvky: 1633
Registrován: Út 20. Led 2009 20:46:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Kordulka »

Počet a typy stanů a požadovaná zóna se, prosím, hlásí kam a komu?
Na libusin.info je pouze celková přihláška pro skupinu.

Pro případ, že by to stačilo ohlásit zde:
Vítek z Borotína - zóna 2
1 loukoťový stan
2 kužely
1 - 2 áčka
1 přístřešek
Naposledy upravil(a) Kordulka dne Čt 08. Dub 2010 10:13:39, celkem upraveno 1 x.
Avátar uživatele
Indy
Příspěvky: 28
Registrován: Stř 03. Zář 2008 4:54:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Indy »

To neznám, mohl by mě někdo poučit, co je ten koukoťový stan? Nebezpečně to připomíná jedno peprné slovo. Je před ním červená lucerna?
Kordulka
Příspěvky: 1633
Registrován: Út 20. Led 2009 20:46:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Kordulka »

Ne, to byl jen překlep. Ale děkuji za upozornění.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů