Dobývání rozestavěného hradu Pořešína

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
Josif
Příspěvky: 378
Registrován: Čt 10. Zář 2009 13:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobývání rozestavěného hradu Pořešína

Příspěvek od Josif »

Kordulka napsal:Pak je ještě možné udělat "koalici ochotných" a prostě to navozit v kombících po kouskách. Sklopit zadní sedadla, rozložit nějaké plachty a ono se toho vejde docela hodně. U balíku čtyři lidi na rozebírání a nakládání, v tábořišti další čtyři na vykládání a za dvě hoďky může být celý balík ve stanech. Ale to záleží na lidech...
Pojedu s vozejkem, ale dorazím až v pátek kolem poledního. Podle TP by vozejk 500 kg měl uvézt.
Bohuš Ras
Si vis pace, para bellum
Avátar uživatele
Přibík
Příspěvky: 544
Registrován: Ne 26. Črc 2009 19:16:07
Místo/Bydliště: Suchdol nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobývání rozestavěného hradu Pořešína

Příspěvek od Přibík »

!DŮLEŽITÉ !

Pro účastníky mladší 18cti let, kteří se chtějí zůčastnit boje, je nutné aby měli povolení svého zákoného zástupce omlouvam se, ze o tom informuji az ted uplně jsem na to zapoměl formulář možno stáhnout zde :

http://www.asf.cz/files/povoleni_ucasti ... et_556.doc
Přibyslav II. z Pořešína purkrabí hradu Krumlov a bratr Vernera I. z Pořešína r. 1320
Avátar uživatele
Czernozub
Příspěvky: 818
Registrován: So 27. Ún 2010 12:49:06
Místo/Bydliště: Želiv, Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobývání rozestavěného hradu Pořešína

Příspěvek od Czernozub »

Ani nevíte jak jsem rád že už se mě to netýká :D
"Neorganizovaná banda není armádou o nic víc, než hromada cihel domem."
Sókratés
Avátar uživatele
Jakub z Bejšova
Příspěvky: 22
Registrován: Po 18. Říj 2010 8:06:47
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobývání rozestavěného hradu Pořešína

Příspěvek od Jakub z Bejšova »

Přibík napsal:Byl vznesen dotaz ohledne strileni uvarenych brambor z praku misto kamenu, ja v zasade nejsem proti a myslim ze prak to do jiste miry ozivy moc na akcich videt neni, navic varenou bramborou to vubec neboli
Otázka je zda se to nerozpráskne po oděvu. Prošívanici se mi dvakrát nechce prát.
Za Karla IV. jede rytíř na Karlštejn. U vrat stojí stráž:"Co chceš?"Rytíř:"Jedu popřát našemu králi k svátku!"Stráž ale protestuje:"Člověče co blázníš! Dnes není Karla!" "Vždyt' já vím, že dnes není Karla...je čtvrtýho
Avátar uživatele
Přibík
Příspěvky: 544
Registrován: Ne 26. Črc 2009 19:16:07
Místo/Bydliště: Suchdol nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobývání rozestavěného hradu Pořešína

Příspěvek od Přibík »

Nejsi preci z cukru a kdyz se ti to rozprskne o prosivku vezmes jen kartacek na ruce a vydrbes to
Přibyslav II. z Pořešína purkrabí hradu Krumlov a bratr Vernera I. z Pořešína r. 1320
Avátar uživatele
Přibík
Příspěvky: 544
Registrován: Ne 26. Črc 2009 19:16:07
Místo/Bydliště: Suchdol nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobývání rozestavěného hradu Pořešína

Příspěvek od Přibík »

Díky Radkovi je seno zajisteno, bohuzel budu muset od kazdeho vybrat poplatek 20 kc timto se za nej omlouvam
Přibyslav II. z Pořešína purkrabí hradu Krumlov a bratr Vernera I. z Pořešína r. 1320
Avátar uživatele
Bestian
Příspěvky: 8
Registrován: Po 23. Srp 2010 20:27:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobývání rozestavěného hradu Pořešína

Příspěvek od Bestian »

Tak jsem zjistil, že se tu vede diskuze, brzy co? :D

Včera jsem naměřil krásných -6 stupňu, to bude lahoda na hradě, už se moc těším :)
Werner I. z Pořešína,
bratr Pribyslava II. z Pořešína,
věrný přítel, rádce a lovčí Petra I. z Rožmberka.

Kdo nechce, hledá důvody. Kdo chce, hledá způsoby.
Avátar uživatele
Landštejn
Příspěvky: 244
Registrován: Ne 26. Črc 2009 17:40:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobývání rozestavěného hradu Pořešína

Příspěvek od Landštejn »

Máte-li někdo k půjčení železný klobouk od velikosti 61 výše, vezměte ho sebou. Díky.
A coeur vaillant, rien impossible
Avátar uživatele
Jakub z Bejšova
Příspěvky: 22
Registrován: Po 18. Říj 2010 8:06:47
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobývání rozestavěného hradu Pořešína

Příspěvek od Jakub z Bejšova »

Přibík napsal:Nejsi preci z cukru a kdyz se ti to rozprskne o prosivku vezmes jen kartacek na ruce a vydrbes to
Ok, tak první věc co udělám, tak sejmu práčata :lol: ( joke )
Za Karla IV. jede rytíř na Karlštejn. U vrat stojí stráž:"Co chceš?"Rytíř:"Jedu popřát našemu králi k svátku!"Stráž ale protestuje:"Člověče co blázníš! Dnes není Karla!" "Vždyt' já vím, že dnes není Karla...je čtvrtýho
Avátar uživatele
Jakub z Bejšova
Příspěvky: 22
Registrován: Po 18. Říj 2010 8:06:47
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobývání rozestavěného hradu Pořešína

Příspěvek od Jakub z Bejšova »

Chtěl bych poprosit o radu, mám tyčovku, která nemám zaopatřené hroty kuličkou, zaoblením... sice nejsou ostré a poranit by mohli, ikdyž nebudu bodat, nechci nic nechat náhodě a chci si na hroty opatřit takové malé kladívko ( přesný název neznám, vypadá to jako hlavička od většího hřebíku která se směřem k špičce zužuje ) a problém je v tom, že nevím kde v praze by mi to udělali, tak se chci zeptat zda neznáte někoho kdo to byl schopný zvládnout. :?:
Za Karla IV. jede rytíř na Karlštejn. U vrat stojí stráž:"Co chceš?"Rytíř:"Jedu popřát našemu králi k svátku!"Stráž ale protestuje:"Člověče co blázníš! Dnes není Karla!" "Vždyt' já vím, že dnes není Karla...je čtvrtýho
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů