První Karlovský studijní seminář

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
kure
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 519
Registrován: Út 09. Pro 2008 22:17:29
Místo/Bydliště: Třinec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: První Karlovský studijní seminář

Příspěvek od kure »

Přidávám se k pochvalám za celou "brněnskou sekci" co dezertovala trapně brzo a přila o tu nejlepší chlastačku :)
Avátar uživatele
Klinštejn
Příspěvky: 1324
Registrován: Pá 03. Dub 2009 22:18:17
Místo/Bydliště: Den Kalla Norden
Kontaktovat uživatele:

Re: První Karlovský studijní seminář

Příspěvek od Klinštejn »

Škoda, že to nebylo o dva týdny dříve... my jsme byly v zemích Franských a Engilckých a do toho ještě nějaké ty rodinné povinnosti.. Snad to vyjde příště.
Obrázek Det finns alltid hopp..
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: První Karlovský studijní seminář

Příspěvek od Zdeslav »

Vážení přátelé doby Karlovy,

rád bych tu poděkoval za účast všem posluchačům a především všem předášejícím, kteří se na Prvním karlovském studijním semináři podíleli. Vaše přednášky byly velmi pěkně připravené a myslím, že v mnohém velmi poučné. Snad tímto seminářem započneme dobrou tradici každoročních studijních setkání a výměny zkušeností, podkladů a nápadů - za to bych byl opravdu velmi rád. Rád jsem taky uvítal poznal naše kolegy z Kompánie Trnavských žoldnierov. Všem 7 přednášejícím a 41 posluchačům díky za milou společnost!

Jinak - pokud máte nějaké poznámky k organizaci - co na příště zlepšit, udělat jinak a tak podobně, tak prosím sem s nimi, dokud to máme v živé paměti.

PS: Zdá se, že vyučtování vypadá dobře, takže asi budu moci všem přednášejícím poskytnout alespoň minimální odměnu za jejich úsilí formou vrácení účastnického poplatku. Vyberte si jak a kdy to chcete :)
Nezabud hrr!
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: První Karlovský studijní seminář

Příspěvek od Zdeslav »

Pavel na Besednici napsal:I já musím poděkovat! První Karlovský seminář ukázal, že máme chuť se posouvat dál a to je myslím ze všeho to nejdůležitější!
Jinak kdo by se chtěl podívat na výběr fotografií, které jsem zde nafotil, pak může zde:

http://periqculosus.rajce.idnes.cz/1._K ... uben_2011/

Přidal jsem i popisky! :-) Zkoušel jsem také všechny fotografie v plném rozlišení nahrát na ulozto.cz , ale asi ve třech čtvrtinách to spadlo :evil: :twisted: a bylo po pokusu. Rád vám všechny fotografie dám k dispozici, abyste si je mohli upravit po svém a případně "hodit na papír", ale zatím se to bohužel nezdařilo...
Videa, která jsem zde také natáčel vám nedám! Počkejte si na krátký filmeček, který chci vytvořit.
Pavle, hezký fotky jako vždycky. Díky za dokumentaci :)

Těším se na ten filmeček - ještě ti asi budu moct poskytnout videa co natočil Tito, pokud bude souhlasit, aby se to sestříhalo do jednoho.
Nezabud hrr!
mikey.88
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2718
Registrován: Út 03. Ún 2009 23:42:27
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: První Karlovský studijní seminář

Příspěvek od mikey.88 »

Rád bych vzdal hold pánům organizátorům za skvěle připravenou vzdělávací akci, přednášejícím za kvalitní prezentace, účastníkům za hezkou atmosféru a majitelům či správcům za skvělý servis! Děkuji tímto za sebe a za partnerku za vlídné přijetí a doufám, že budete i nadále takhle dokonale objednávat počasí i na další akce :lol: Vzhledem k dnešku je sobotní a nedělní počasí vskutku ojedinělé.

Zdeslave ty příklady v tvojí přednášce byly velmi povedené! :lol:

Taky bych chtěl poděkovat ( i když si to hned tak asi nepřečte) svojí slečně za to, že ačkoliv je v našem oboru laik a tyto záležitosti jdou mimo ní, za pozornost, kterou přednáškám věnovala a že vydržela až do konce :o

Pokud jde o připomínky do budoucna, tak to chce skutečně maximálně hodinové přednášky. Pokud by byla delší a nebo se z jakéhokoliv důvodu protáhla, tak pauzy. Richardova přednáška byla zajímává a věcná, ale vzhledem k délce a času, kdy byla prezentována byla možnost vstřebat všechny informace poněkud snížena. Toto by chtělo dopořešit ;)

A větší plátno!!! :lol: ať to má grády.

S poděkováním Mikey a Agátka
Obrázek
Avátar uživatele
Landštejn
Příspěvky: 244
Registrován: Ne 26. Črc 2009 17:40:44
Kontaktovat uživatele:

Re: První Karlovský studijní seminář

Příspěvek od Landštejn »

Bylť to vskutku přijemný víkend. Rád jsem poznal všechny, které jsem ještě neviděl a doufám, že i oni. :)
Takže už teď napříště hlásím dvě přednášky a těším se , že na ně dojde.
A coeur vaillant, rien impossible
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: První Karlovský studijní seminář

Příspěvek od maser »

Díky všem, hlavně pak Zdeslavovi a jeho rodině za organizaci všeho. Taktéž kuchyni za skvělá jídla je třeba vyseknout dík. Rád jsem poznal spoustu nových tváří a doufám, že se zase brzy uvidíme.
Na internet brzo hodím materiály poskytnuté od slovenských hostů a taky prozatimní výběr některých přednášek.

Jenom pořád nevím, jestli to, že došlo pivo bylo dobře nebo špatně :D
silva-nortica.blog.cz
Avátar uživatele
Přibík
Příspěvky: 544
Registrován: Ne 26. Črc 2009 19:16:07
Místo/Bydliště: Suchdol nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: První Karlovský studijní seminář

Příspěvek od Přibík »

Ber to tak ze kdyby nedoslo lejeme dal a ja nejsem druhej den schopen odvest nas domu .)
Přibyslav II. z Pořešína purkrabí hradu Krumlov a bratr Vernera I. z Pořešína r. 1320
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: První Karlovský studijní seminář

Příspěvek od maser »

Nuže, dávám sem většinu přednášek (nakonec i ty moje), kromě té od Richarda, který požádal o její nešíření.

Mějte na paměti, že jsou pouze pro vlastní potřebu a jejich veřejné použití musí být konzultováno dopředu s jejím tvůrcem!

Plná verze s doprovodnou literaturou použitou k přednáškám o zbrojích (kam se tedy omylem vlezl i "Wágner", který použit nebyl) má přes 1 giga a je ke stažení zde:
http://www.uloz.to/8544029/1-karlovsky- ... 4-2011-zip

Samotné přednášky pak mají cca 120 mega a jsou ke stažení zde:
http://www.uloz.to/8544053/1-karlovsky- ... -2-3-4-zip

Heslo je karlovci

Materiály od kolegů ze Slovenska budou následovat v týdnu.
silva-nortica.blog.cz
Heinrichvs
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 560
Registrován: Stř 29. Pro 2010 13:07:48
Kontaktovat uživatele:

Re: První Karlovský studijní seminář

Příspěvek od Heinrichvs »

Já po chvilkách sepisuju můj referát, který byl rychlý a byly tam věci, které jsem nerozvedl, proto si někdo mohl myslet že tvrdím bludy. Proto doufám brzy napíšu článek a dám ho Zdeslavovi aby nepouštěl tu natočenou verzi.
Tak do toho dám literaturu a jiné věci, které jsem neměl na přednášce.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů