Libušín 2012

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
mikey.88
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2718
Registrován: Út 03. Ún 2009 23:42:27
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2012

Příspěvek od mikey.88 »

Jj to vyhlašování tam chybělo. :)
Obrázek
Avátar uživatele
Czernozub
Příspěvky: 818
Registrován: So 27. Ún 2010 12:49:06
Místo/Bydliště: Želiv, Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2012

Příspěvek od Czernozub »

Nu, taky jsem se teď vzbudil, a za sebe říkám že super! Docela mě štve že jsem kvůli taškařici se švýcarským výcvikem promeškal příjezd pána z Vartemberku, ale každopádně nobility level: Scarvein je naprosto ultimátní. Jistí moji nejmenovaní kamarádi se obdivně vyjadřovali i o Maserovi s Klinštejnem. Za sebe jen lituju že jsem spíš furt běhal někde v pryč a neužil si vás, což bylo ovšem zapříčiněno mimo jiné i povinnostmi které se mi na bušín nakumulovali. Každopádně díky všem, a zas jim příště dáme na prdel!
"Neorganizovaná banda není armádou o nic víc, než hromada cihel domem."
Sókratés
Avátar uživatele
Svenbjörn
Příspěvky: 41
Registrován: Út 12. Říj 2010 15:33:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2012

Příspěvek od Svenbjörn »

Duri my sme mali ist hned proti sebe prvy kym sme vladali...to by bol suboj :D
Avátar uživatele
Jill
Příspěvky: 54
Registrován: Čt 25. Ún 2010 9:26:02
Místo/Bydliště: Trnava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2012

Příspěvek od Jill »

Tiež vďaka, že som s vami mohla ísť :)

Bilajz: neni začo :)
phalanx distalis digiti minimi pedis sinistri
www.kompania.sk
Avátar uživatele
Jošt - Eliash
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 54
Registrován: Po 23. Srp 2010 13:19:36
Místo/Bydliště: Šestajovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2012

Příspěvek od Jošt - Eliash »

Letošní Libušín byl super. Děkuju všem za skvělý víkend a fajnově strávený čas.
Příjezd byl skutečně skvělý a myslím, že se tím dala laťka zase o pěkných pár palců výš :)
´´Recta pete´´
Avátar uživatele
Cliff
Příspěvky: 288
Registrován: Stř 22. Pro 2010 17:04:42
Místo/Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2012

Příspěvek od Cliff »

Jelikož to byl můj první Libušín tak super :) Tábor pěkný, s Janem se dobře popilo, snad jen ta kosa v noci, ale tak co by člověk ještě nechtěl. Díky Vám, že jste mě vzali mezi sebe a ten turnaj v soule, to byla bomba, nandali jsme jim to....krleš, krleš :lol:
Cherchez la femme
Gunnar
Příspěvky: 157
Registrován: Po 13. Říj 2008 18:13:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2012

Příspěvek od Gunnar »

Libušín byl super. Byl jsem rád že jsem vás zase po nějaké době viděl. Chci se teda omluvit že jsem v sobotu zmizel jak pára nad hrncem a nestihnul se ani rozloučit...
It is better to die for something than to live for nothing.
mikey.88
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2718
Registrován: Út 03. Ún 2009 23:42:27
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2012

Příspěvek od mikey.88 »

Obrázek
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2012

Příspěvek od maser »

Děkuji všem, kteří přijeli jakýmkoli způsobem podpořit šik sv. Václava a vytvořili příjemné prostředí.

Epizodky z života v táboře, jako příjezd pana Ješka, předávání daru pražským apod. byly parádní. V rámci hraní rolí bych vytknul jen poznámku jednoho z pankáčů při pasování pana Špernaka. To bylo hodně nemístné a doufám že se to nebude opakovat! Jinak byl průběh ceremoniálu parádní a běhal mi mráz po zádech.

Bitvu jsem si užil, ačkoli jsem dost času proležel se zraněními na kterých jsem se letos vyřádil (po bitvě za mnou i přišli lidi, jestli jsem fakt v pohodě). Přesvědčování Czernozuba, aby mě místo doražení spíš oživil byla taky sranda :). Skrze bitvení a hraní rolí v rámci toho jsem tedy celkově spokojen.

V turnaji naši bijci předvedli přesvědčivé výkony a obvzláště herr Vartemberk prokázal své bojové schopnosti na jedničku (stejně jako později i hostitelské).

Závěrečná tečka v podobě soule krásně víkend uzavřela.

Byl to můj třetí Libušín a po zkušenostech z minula jsem tam jel s tím, že je i můj poslední. Po letošku ovšem toto přehodnocuji a pokud se minimálně udrží stejná úroveň, bude to akce na kterou stojí za to jet.

PS: Chybí mi dřevěné vědérko naposledy spatřené u Nezabudického stanu ve Zdeslavových rukách, můžete kouknout jestli je prosím u vás?
silva-nortica.blog.cz
Avátar uživatele
scarvein
ČLEN SPOLKU a sponzor Brodce
Příspěvky: 1187
Registrován: Út 11. Kvě 2010 11:28:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2012

Příspěvek od scarvein »

maser napsal:Děkuji všem, kteří přijeli jakýmkoli způsobem podpořit šik sv. Václava a vytvořili příjemné prostředí.
PS: Chybí mi dřevěné vědérko naposledy spatřené u Nezabudického stanu ve Zdeslavových rukách, můžete kouknout jestli je prosím u vás?
Pokud byl v rukach pana z Nezabudic, uz to vedirko neuvidis :) To se ve vesnici nebo na tvrzi jiste vyuzije!
V minulosti si boli ludia ovela blizsi... stare zbrane totiz este nemali dostatocny dostrel.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů