Richardův turnaj na hradě Krašov

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
richardrg
Příspěvky: 676
Registrován: Stř 04. Ún 2009 11:54:06
Kontaktovat uživatele:

Richardův turnaj na hradě Krašov

Příspěvek od richardrg »

Rád bych všechny pozval na turnaj, který pořádám u příležitosti vlastních narozenin na hradě Krašov v sobotu dne 12.5.2012. Příjezd doporučuji v pátek 11.5. 2012.

Přivítám bojující i nebojující, každý kdo se dostaví v dobovém oblečení, bude nakrmen a napojen bezplatně z mých zásob.

Spaní je možné ve vlastních stanech v předhradí, v omezeném množství pod střechou na hradě.

Turnaj je určen pro všechny, kteří vlastní výstroj a výzbroj zařaditělnou do rozmezí 1300 - 1400. Souboje budou vyhlašovány systémem výzev.
Chci také zařadit mlatový turnaj družin a další skupinové disciplíny. Turnaj budu dotovat hodnotnými cenami. Chtěl bych také při zachování bezpečnosti vyhovět případným požadavkům duelantů na zbraně a úpravy pravidel. Je možné turnaj pojmout jako trénink na turnaj v Itálii o týden později.

Na hradě a hlavně v předhradí bude probíhat mezi 10.00 - 16.00 dětský den pro veřejnost, to nás omezí pouze v nemožnosti přijet na místo autem v sobotu po 08,00 hod. Vozidla parkují asi 800 m na okraji lesa. Počítejte s diváky, kdo se bude chtít zapojit do aktivit pro děti bude mít volné pole působnosti, ale naše působení na hradě tím nebude nijak ovlivněno.

S dotazy se na mě neváhejte obrátit.
" Co je na světě nejjednodušší ?"
" Radit ostatním."
Thales z Milétu
Avátar uživatele
Jan Zadubsky
Příspěvky: 331
Registrován: Stř 03. Ún 2010 22:48:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Richardův turnaj na hradě Krašov

Příspěvek od Jan Zadubsky »

Vzhledem k tomu ze jsem na hrade delal 3 roky kastelana/pruvodce, tak se vynasnazim prijet uz jen z duvodu skvelich vzpominek na tenhle hrad :P
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Richardův turnaj na hradě Krašov

Příspěvek od Zdeslav »

Kecáš, to jsme se museli někdy potkat. My tam byli minimálně každé léto s táborem, občas i na jaře.
Nezabud hrr!
Avátar uživatele
scarvein
ČLEN SPOLKU a sponzor Brodce
Příspěvky: 1187
Registrován: Út 11. Kvě 2010 11:28:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Richardův turnaj na hradě Krašov

Příspěvek od scarvein »

Mam ten tyzden pomerne nabity, bude zalezat na tom ako skonci planovana akcia na vikend (ktora este ale nema pevny datum). Ak by to slo, velmi rad pridem.
V minulosti si boli ludia ovela blizsi... stare zbrane totiz este nemali dostatocny dostrel.
Avátar uživatele
Bilajz
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 636
Registrován: Pá 18. Črv 2010 10:53:24
Místo/Bydliště: Praha/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Richardův turnaj na hradě Krašov

Příspěvek od Bilajz »

Koukám, že jsme se tam museli úspěšně míjet, my tam zas jezdili často na tramp. Škoda, že to mám teď takhle daleko
Avátar uživatele
Přibík
Příspěvky: 544
Registrován: Ne 26. Črc 2009 19:16:07
Místo/Bydliště: Suchdol nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Richardův turnaj na hradě Krašov

Příspěvek od Přibík »

Pokud to jen trosku pujde tak dorazime s Poresinskou druzinou a oslavime s tebou narozeniny, ja je mam 18.5 a Werner 3.5 :)
Přibyslav II. z Pořešína purkrabí hradu Krumlov a bratr Vernera I. z Pořešína r. 1320
Avátar uživatele
LosPedros
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 185
Registrován: Čt 12. Lis 2009 21:25:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Richardův turnaj na hradě Krašov

Příspěvek od LosPedros »

Našel jsem nějaký Krašov u Plzně. Hledal jsem správně? Uvažuju o tom, ale je to kus cesty.
richardrg
Příspěvky: 676
Registrován: Stř 04. Ún 2009 11:54:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Richardův turnaj na hradě Krašov

Příspěvek od richardrg »

Ano to souhlasí. Nad řekou Berounkou co je vlastně Mže :D

Já doufám, že tam bude tak dobrá úroveň aby se ti to vyplatilo. Ale jak píšu doufám, zaručit nic nemůžu, takouvou akci zkouším poprvé a nedej bože aby pršelo...
" Co je na světě nejjednodušší ?"
" Radit ostatním."
Thales z Milétu
richardrg
Příspěvky: 676
Registrován: Stř 04. Ún 2009 11:54:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Richardův turnaj na hradě Krašov

Příspěvek od richardrg »

Aby moje akce neupadla v zapomnění....

PLAKÁT.jpg
PLAKÁT.jpg (169.93 KiB) Zobrazeno 4865 x
" Co je na světě nejjednodušší ?"
" Radit ostatním."
Thales z Milétu
Avátar uživatele
Jan Zadubsky
Příspěvky: 331
Registrován: Stř 03. Ún 2010 22:48:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Richardův turnaj na hradě Krašov

Příspěvek od Jan Zadubsky »

Je mi to velice lito, ale oslav a turnaje se nebudu moci zucastnit, nebot me zajmy se bohuzel neschoduji se zajmy meho zamestnavatele. :?
Tak preji vse nejlepsi a doufam ze se akce povede po vsech strankach :P
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů