Hendmejd aneb naše výroba

co jsme vytvářeli a jak jsme na to šli
Odpovědět
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní zbroje - ukázky

Příspěvek od maser »

Kombinovaná ochrana rukou (rustikální výroba). Zapínaná na tři přezky na palcové straně ruky (+ jedna u myšky):
Přílohy
P1300034.JPG
P1300034.JPG (88.91 KiB) Zobrazeno 15611 x
P1300033.JPG
P1300033.JPG (57.01 KiB) Zobrazeno 15607 x
silva-nortica.blog.cz
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní zbroje - ukázky

Příspěvek od Divous »

střídá se ti vždy jeden pásek z vrchu adruhý z rubu? Protože pokud je to jen zvrchu, tak se mi ty mezery mezi pásky plechu zdají docela velké....ale jinak hezké.
Jo, a co si představuješ pod slovem "rustikální" ? sme nebrali... 8-)
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní zbroje - ukázky

Příspěvek od maser »

Ne, jsou tam jen ty horní lamely. Rustikální= hrubá.
silva-nortica.blog.cz
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní zbroje - ukázky

Příspěvek od Divous »

aha...sem měl zrovna příušnice. Pak je to na můj vkus moc řídké. Nebuď líný a koukej to předělat!!! :evil: :D
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní zbroje - ukázky

Příspěvek od maser »

Víš jak jsem se u toho nadřel a navztekal? Měl jsem na vrtačce zpětnej chod a než jsem na to přišel, tak jsem ztupil půlku vrtáků :)
Časem to spíš ještě doplním všitými kroužky.
silva-nortica.blog.cz
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní zbroje - ukázky

Příspěvek od Divous »

ta kůže, to bude vepřovice, nebo ne? A už někde byla použita, co? Škrábance neodpovídají ani zpětnému chodu vrtačky :)

esteticky bych předpokládal, že mezera mezi plechovými pásky, pokud jsou nýtovány jen z vrchu, bude odpovídat polovině šíře pásku....ale proč si to myslím, to nevím 8-)
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Pavel na Besednici
Příspěvky: 652
Registrován: Ne 04. Led 2009 12:23:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní zbroje - ukázky

Příspěvek od Pavel na Besednici »

Velice se omlouvám, vlastnoručně jsem na sebe vyrobil prdlajs, ale když Divous kritizuje, tak se taky trošku přidám. Mně na první pohled na těch plechovejch lamelách zarazila ta "okatost pákových nůžek na plech" jestli to tak můžu říct, ta jejich naprostá pravidelnost. To je co se mi trošku nelíbí. Teda jestli se mi může nelíbit. Já mám jen 180 cm a neposiluju. :D
Co se nerozvíjí, umírá!
Avátar uživatele
Divous
Příspěvky: 280
Registrován: Stř 17. Pro 2008 14:46:22
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní zbroje - ukázky

Příspěvek od Divous »

já mám jen 175, ale posiluji 19 let..mimo jiné..... :D ale když už jsi to nakousnul tak ano, i TO je trochu vada na kráse. Ale má 2 METRY, takže tohle bych mu výjimečně odpustil :D

P.S.: a já zásadně nikdy nekritizuji! Na to se necítím být fundovaný. Obzvláště jako fanoušek Sapkowského....jen vyjadřuji.....pocity...ANO, to je ono!!!! :D
lidstvo dosáhlo svého sociálního vrcholu v době kamenné za lovců mamutů. Od té doby je to už jenom horší a horší...
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní zbroje - ukázky

Příspěvek od maser »

Ba právě naopak, jen kritizujte, ať vím co zlepšit ;) Jinak mám 196 cm, 107 kg a posiluju tři roky, ale jinak jsem naprostý nerváč a pacifista. Ale to už jsme trošičku jinde :)

Ta kůže je ze starých křesel co likvidovali v jednom dětským domově. Má toho za sebou dost, protože byla venku, ale má 4 mm a po zbavení plísní a pořádném prosádlení je naprosto perfektní. Druh zvířete bohužel nepoznám.
silva-nortica.blog.cz
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Hendmejd aneb naše výroba

Příspěvek od Zdeslav »

Souhlas, ty pásky se mi zdají trochu řídce posazené...
Nezabud hrr!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti