Prošívanice

Moderátor: Sovinec

Odpovědět
Crash
Příspěvky: 2
Registrován: Čt 06. Bře 2014 16:08:35
Kontaktovat uživatele:

Prošívanice

Příspěvek od Crash »

Sháním prošívanici použitelnou na konec 14- 1. pol. 15 století. Obrázek ideálně něco, jako je ta úplně vlevo. Mohla by klidně být i delší. Materiály - Len, a výplň deky (2-3 vrstvy), nechci za to dát zase tolik, zapínání nemusí být knoflíky. Jezdit s tím chci na "dřevárny" ale ptám se tady, protože tomu prostě rozumíte. Jsem spíše menší postavy (kdyby měl někdo i bazarovou. Míry bych si pak dohodl s tím, kdo by mi jí popř. chtěl ušít. Cena ideálně kolem 3,5k,- kompletuji celý kostým a nemám zase tolik. Ale to bych si už pak mohl dohodnout.
Díky za váš čas!
Avátar uživatele
kure
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 519
Registrován: Út 09. Pro 2008 22:17:29
Místo/Bydliště: Třinec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prošívanice

Příspěvek od kure »

Ahoj, zkus doplnit dvě záklandí infomrace od kud jseš a kolik měříš (váška, přes prsa, přes pas) docela to zjednoduší nabízení prošívanic ;)

Jinak mohl bych ti nabídnout moji starou prošívku zavazuje se na šňůreky několik let mi už leží nevyužitá v dílně. Skládá se z 4 vrstev vojenské deky na těle a jedné až dvou vrsvách na rukou. Cenovku bcyh viděl tak 1500kč ono to není žádný zázrak navíc je zeshora špinavá od kroužkovky.
Crash
Příspěvky: 2
Registrován: Čt 06. Bře 2014 16:08:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Prošívanice

Příspěvek od Crash »

Napsal jsem do PM.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů