Libušín 2010

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
Jan Zadubsky
Příspěvky: 331
Registrován: Stř 03. Ún 2010 22:48:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Jan Zadubsky »

Ja se radeji pridavam...mam 5metrovy loukotak (zlutocerny).... mel hlasil jsem ho Maserovi ale to je asi pase.... a nevim jestli semnou Zdeslav pocital ve svych nahlasenych poctech....
Siegfried
Příspěvky: 35
Registrován: Stř 03. Zář 2008 14:23:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Siegfried »

Ano Smile, máš pravdu a tímto se Kateřině omlouvám za nařčení, že si to vymyslela, Maršálek to napsal na HD forum, pouze ho opakovala.
Maršálek je velitel jednoho šiku a osoba co má na starosti jeden konkrétní tábor. Nikoliv spolupořadatel :) Ale to je jedno. Důležité je, že cesty jsou průjezdné a nemusíte nic nosit. Pokud máte nejasnosti ptejte se na správných místech :)
SiG
Kordulka
Příspěvky: 1633
Registrován: Út 20. Led 2009 20:46:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Kordulka »

Jsem skutečně ráda, že se nakonec vše vysvětlilo 8-)
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Zdeslav »

Jan Zadubsky: Ještě jsem nic nehlásil. Ohledně tábora se se Siegfriedem domluvim v neděli a pak i pořešíme co a jak. S tebou se počítá ;)

Čimž připomínám, že poslední termín na přihlášení k nám do houfce je v neděli dopoledne ;)
Nezabud hrr!
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od maser »

Nechte mi prosím někde v koutku 3x3m, kdyby se náhodou něco změnilo. Vím, jsem otrava :)
silva-nortica.blog.cz
Avátar uživatele
Přibík
Příspěvky: 544
Registrován: Ne 26. Črc 2009 19:16:07
Místo/Bydliště: Suchdol nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Přibík »

Zdeslav napsal:Jan Zadubsky: Ještě jsem nic nehlásil. Ohledně tábora se se Siegfriedem domluvim v neděli a pak i pořešíme co a jak. S tebou se počítá ;)

Čimž připomínám, že poslední termín na přihlášení k nám do houfce je v neděli dopoledne ;)
doufam ze se mnou pocitate ? ja asi prijedu uz ve ctvrtek tak at vim kam to postavit? Taky kvuli tomu jestli mam ten stan nejak hlasit zvlast nebo jsem zapocitanej v tom jednom chumlu karlovcu ? prijedu s jednim vetsim ackem ale mam max na zonu 2
Přibyslav II. z Pořešína purkrabí hradu Krumlov a bratr Vernera I. z Pořešína r. 1320
Avátar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1159
Registrován: Ne 05. Říj 2008 22:20:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Maršálek »

prosím Zdeslava, aby jako hejtman karlovského šiku zorganizoval počty a rozměry stanů do jednotlivých zón. datum uzávěrky je stejné ;)
A zrazuje, kdo nechce rozumět,
že láska není dostat ženu v plen,
a kdo se snaží vynucovat hned,
čím má být za svou službu odměněn.
Takových lásek, těch je na tucty,
ale co je nám žena bez úcty,
já, já si musím v lásce vážit žen.
Avátar uživatele
Czernozub
Příspěvky: 818
Registrován: So 27. Ún 2010 12:49:06
Místo/Bydliště: Želiv, Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Czernozub »

Zdravím všechny! Chci se zeptat jestli by někdo kdož jede z Brna, popř. přes Tábor nebo Humpolec neměl v autě jedno volné místo pro kompaktního chudého študentíka a šermíře, věcí táhnu opravdu minimum(jedna větší brašna, jedna menší a krátká hůl), a jsem skoro švorc. Na medovinu pro svého dobroděje bych ale přeci jen zlatku našel ;) Díky moc jestli se někdo takový najde!
"Neorganizovaná banda není armádou o nic víc, než hromada cihel domem."
Sókratés
Avátar uživatele
kure
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 519
Registrován: Út 09. Pro 2008 22:17:29
Místo/Bydliště: Třinec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od kure »

Nazdar, nemáte náhodou někdo volné místo na spaní? Nebo případně potom místo ven stanu kam si můžu hodit nedobové věci?
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Valkoun »

Pokud nám pošta stihne doručit nový stan, tak asi ano :D, sice je už pár dní na cestě, ale to nic neznamená :D :D
Nezabudovi Sláva!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů