Zbořený Kostelec - Bitva o brod 2010

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Siegfried
Příspěvky: 35
Registrován: Stř 03. Zář 2008 14:23:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbořený Kostelec - Bitva o brod 2010

Příspěvek od Siegfried »

ALL: není co řešit, Maser mi to potvrdil způsobem co píše výše.
Když se na to podívám tak z uvedených na první straně se odhlásili Tulák ve středu a Klinštejn ve čtvrtek večer. Smil a Borotín vůbec, pokud jsem dobře četl forum...
Můj osobní (nikoliv organizátorský) názor se silně blíží tomu co zde vyjádřil Armin. Doufám, že na přes rok to bude lepší.
Mějte se.
SiG
Avátar uživatele
Pohrobek
Příspěvky: 277
Registrován: Út 01. Zář 2009 11:02:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbořený Kostelec - Bitva o brod 2010

Příspěvek od Pohrobek »

Tak koukám, že když jsem se na jaře rozmíšlel zda na Zbořeňák jet , či vzít kšekt a oprášit starou scéniku, tak jsem udělal dobře, že jsem asi nejel.......

Jde o to, že jsme dospělí lidé a máme snad také nějaké závazky. Problém jakéhokoli združení je, že se snad nikdy nesejdou všichni najednou. Jednou chybí Pepa, podruhé Franta..... Holt jsou občas důležitější věci než šerm, rodina, zaměsnání atd..... Jen mě mrzí, že ač neznám úplně všechny, tak se chováte jako kamarádi, a tady po přečtení pár přízpěvků už nemám ani chuť číst dál, jak na sebe kydáte kdejakou špínu a hnůj.......( pozn. o vybavenosti rozebírat nebudu, to je na založení skoro nového vlákna). Takže se lidi zamyslete, takhle rytířské chování nevypadá........

Jinak budou nějaké fotky, když už jsem tam nemohl být?
HONESTUS RUMOR ALTERUM EST PATRIMONIUM
Avátar uživatele
Smil
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1440
Registrován: Út 28. Črc 2009 11:41:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbořený Kostelec - Bitva o brod 2010

Příspěvek od Smil »

Borotín byl odhlašován. V tom případě jsem jediný.Tímto se omlouvám ogranizátorům, že kvůli mě kolíkovali místo v táboře a marně doufali, že přijedu. Všem účastníkům tohoto fora se omlouvám, že kvůli mé laxnosti museli poslouchat takové urážky.

Mrzí mě to a už to víckrát neudělám :?
Lépe být jediný den (se) lvem než tisíc let ovcí!
Italstké přisloví

P.S. O to důležitější pokud je váš pán ze Skotska
chomi
Příspěvky: 25
Registrován: Stř 24. Ún 2010 9:29:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbořený Kostelec - Bitva o brod 2010

Příspěvek od chomi »

Ad Maser: Mám stejné přání :D
Kordulka
Příspěvky: 1633
Registrován: Út 20. Led 2009 20:46:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbořený Kostelec - Bitva o brod 2010

Příspěvek od Kordulka »

Siegfried napsal:ALL: není co řešit, Maser mi to potvrdil způsobem co píše výše.
Když se na to podívám tak z uvedených na první straně se odhlásili Tulák ve středu a Klinštejn ve čtvrtek večer. Smil a Borotín vůbec, pokud jsem dobře četl forum...
Můj osobní (nikoliv organizátorský) názor se silně blíží tomu co zde vyjádřil Armin. Doufám, že na přes rok to bude lepší.
Mějte se.
SiG

Takže si to shrňme.
1) Žádná oficiální přihláška Karlovců nikdy neexistovala, protože se předběžně přihlásilo málo lidí.
2) Tento předběžný seznam (bohužel zveřejněný) si někdo vyložil jako přihlášku :?: :!: :shock:
3) Na základě seznamu předběžně přihlášených se ten někdo dotázal Masera, zda s těmito lidmi má počítat a on mu napsal, že ano.
4) A protože se za Karlovce předběžně přihlásilo cca 5 lidí (z toho jeden nebojující) s cca třemi stany, rezervoval pořadatel místo pro 10 stanů a velkou karlovskou bojovou jednotku :?: :!: :shock:
5) Z reakcí Chomiho a Siegfrieda vyplývá, že letošní Zbořeňák vlastně neměl pořadatele, protože nikdo z nich nebyl dodnes schopen potvrdit nebo dementovat, zda podali Karlovci oficiální přihlášku

Pořadatelovo chování v bodech 2) a 4) mi rozum nebere, ale to už asi vem čert.
Vše jsme si tak hezky "po sousedsku vysvětlili" a nápravným opatřením bude, že veškeré domlouvání se bude odehrávat neveřejně, aby nemohlo docházet k něčím domněnkám a zcestným hypotézám.
Neprávem napadení se několikrát pokorně omluvili a útočníci se dmou pýchou, jak nám to pěkně nandali; takže ptáčci už zase cvrlikají, kytky se nebojí vonět, obloha je zase modrá a mír vladne světem.
No, budiž...
Avátar uživatele
Sibi
Příspěvky: 93
Registrován: Čt 28. Říj 2010 3:02:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbořený Kostelec - Bitva o brod 2010

Příspěvek od Sibi »

popravde docela me zaujala jedna vec-odkdy se neco prohozene na internetu ze pojedu nebo bych jel bere za oficialni prihlasku? to by priste nemuselo nic takoveho byt, stacilo by zalozit vlakno a pocitat se vsema kdo se tam vyjadri ze by jeli :) ubyde vam pak prace s primanim oficialnich zavaznych prihlasek ne?
a jeste me pobavilo-i kdyby jeli vsichni kdo se vyjadrili ze by jeli, museli by se na tom miste vykolikovanem pro x stanu pekne nadymat dmout a roztahovat,aby to bylo hezky zaplnene a to by vypadalo asi pekne snobsky-jak si tam lebedime na tom obrim prostoru a vsichni ostatni sou namackani na sebe :)

vite, myslim, ze ponauceni z toho celeho zni, ze priste at organizatori pocitaj s tim, co jim prijde jako oficialni zavazna prihlaska cestou,ktoru si oni sami zvoli (email, phone nebo trebas holubi posta) a nepocitaj s tim co nekdo nekde prohodi na netu....jinak by se taky mohli dopocitat hodne divnych cisel....

a pro nas-mlceti zlato a radsi nikomu neriakt kam jedeme nebo uvazujeme nad ucasti,aby se toho pak nechytli cizi a nesnazili se po neco... :D
Naposledy upravil(a) Sibi dne Čt 07. Črc 2011 9:35:04, celkem upraveno 1 x.
---- Bellum ita suscipiatur, ut nihil aliud nisi pax quaesita videatur ----
(Cicero, O povinnosti)
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbořený Kostelec - Bitva o brod 2010

Příspěvek od Valkoun »

Sibi napsal:a panove Armin, Zub, Holohlav- bijte se pro priste radsi za sebe a sve zajmy ci lidi, ne za cizi....nebudete pak vypadat jako blbci :)
Trochu slušnosti by neuškodilo, co Sibi?
Nezabudovi Sláva!
Avátar uživatele
Sibi
Příspěvky: 93
Registrován: Čt 28. Říj 2010 3:02:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbořený Kostelec - Bitva o brod 2010

Příspěvek od Sibi »

valkoun_ upraveno,ale muj nazor to nezmeni :)
---- Bellum ita suscipiatur, ut nihil aliud nisi pax quaesita videatur ----
(Cicero, O povinnosti)
Avátar uživatele
Armin
Příspěvky: 166
Registrován: Stř 20. Led 2010 13:02:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbořený Kostelec - Bitva o brod 2010

Příspěvek od Armin »

Nu Sibi, být v očích některých lidí za blbce mne již dávno netrápí :lol:

Prostě to vždy bude tak, že budou lidé, kteří pro propagaci tohoto koníčku budou něco dělat, budou jezdit po akcích, budou je pořádat, budou se snažit získávat nové lidi a tlačit to někam kupředu. A pak budou tací, co budou sedět u počítače, diskutovat a jak je rok dlouhý, jeden je prakticky na žádné akci nepotká. Každý si volíme svou cestu...

A ano, biji se pouze za svoje zájmy. Mým zájmem je, aby u nás byly kvalitní akce datované na druhou polovinu 14. století. Abychom si nepořizovali vybavení, se kterým můžeme sice jet reprezentovat do ciziny na akce jako je Morimondo, Laurin či letošní Wisby, ale pro které se v Čechách nenajde žádné uplatnění, neboť tady chcípnul pes. Proto mne mrzí, že jakékoliv pokusy o integraci Karlovců do dění mimo jejich "bublinu" spočívající v pořádání Sběře, účast na Libušíně a internetovou diskusi skončili zatím vždy stejně.

Chápu, že se někteří lidé cítí uraženě a ukřivděně, když něco takového slyší. Ovšem je na zvážení, zda cestou do budoucna je některé věci znovu přehodnotit a začít být poněkud aktivnější nebo jen začít trucovat a ještě víc se zavřít do sebe.
chomi
Příspěvky: 25
Registrován: Stř 24. Ún 2010 9:29:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbořený Kostelec - Bitva o brod 2010

Příspěvek od chomi »

Ad Kordulka a Sibi: Takže se teď nadechneme, napočítíme do tří a přečteme si ještě jednou vysvětlení od Maséra a Siegfrieda, co říkáte?
Jinak mě v Kordulčině příspěvku pobavila ta zdůrazněná "předběžně". Nemohl jsem si nevzpomenout na hlášku ze Samotářů: U vás je to pořád samý "možná" a "kdyby"...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů