Battle of Nations

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
Klinštejn
Příspěvky: 1324
Registrován: Pá 03. Dub 2009 22:18:17
Místo/Bydliště: Den Kalla Norden
Kontaktovat uživatele:

Battle of Nations

Příspěvek od Klinštejn »

Ahoj, byl jsem osloven orgy BON, zda bysme se nechtěli v budoucnu, tedy nejspíš od roku 2013 (jestli ještě bude svět existovat), zůčastnit této akce?

Chtěli byste někdo? Určitě bysme to nevyhráli.. Bývalá SSSR a Polsko by nám nejspíš dali náklep..ale viděl jsem třeba i buhurt Kanada vs Itálie a myslím, že bysme se určitě neumístili poslední..

Kdyžtak dejte vědět, co si o tom myslíte, či jak se to má s vaším případným zájmem.

Děkuji.
Obrázek Det finns alltid hopp..
Avátar uživatele
LosPedros
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 185
Registrován: Čt 12. Lis 2009 21:25:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Battle of Nations

Příspěvek od LosPedros »

Popravdě co se Polska a bývalého a současného Ruska týče, tak je jediná věc na kterou dokážu v myslet. Strach :shock: :o :shock:
Nejspíš jsem pod vlivem různých videí, kde do sebe nějací nepříčetní lidi mlátí naprosto nelidským způsobem. Třeba přeháním a na konci přežije víc než polovina účastníků. Ale stejně. :mir:
Avátar uživatele
Josif
Příspěvky: 378
Registrován: Čt 10. Zář 2009 13:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Battle of Nations

Příspěvek od Josif »

Myslím, že pokud si případní zájemci neprojdou bez újmy nějaký buhurt s poláky nemá cenu se hlásit. Protože jedine přímá konfrontace s dotyčnými nejlépe prověří stav výbavy a schopnost konkurovat nebo nezahambitt sebe sama. Chce to ve větším počtu zkusit Grunwald a disciplíny tam. Osobně bych do toho šel, ale obávám se, že po debatě ohledně některých videí tady a na jiných servrech se zde nenajde dostatek lidí. Ale třeba se pletu a budu velmi mile překvapen ;)
Bohuš Ras
Si vis pace, para bellum
Avátar uživatele
Alweron
Příspěvky: 399
Registrován: Út 17. Lis 2009 10:19:26
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Battle of Nations

Příspěvek od Alweron »

Zajímalo by mě zkusit si to, ale bojím se, že na železnou hard akci nemám dostatečné ochranné vybavení...
"Odčiňte své hříchy, neboť jednoho dne se ohlédnete a uvidíte, jací jste byli!"
Avátar uživatele
Přibík
Příspěvky: 544
Registrován: Ne 26. Črc 2009 19:16:07
Místo/Bydliště: Suchdol nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Battle of Nations

Příspěvek od Přibík »

Jedu ale potreboval bych termin a udelat kalenou helmu atd !
Přibyslav II. z Pořešína purkrabí hradu Krumlov a bratr Vernera I. z Pořešína r. 1320
Avátar uživatele
Klinštejn
Příspěvky: 1324
Registrován: Pá 03. Dub 2009 22:18:17
Místo/Bydliště: Den Kalla Norden
Kontaktovat uživatele:

Re: Battle of Nations

Příspěvek od Klinštejn »

Mno 9/12 má být sraz kapitánů, případně zájemců o budoucí účast.. škoda, že mi to napsali takhle pozdě..
Ale my jsme dnes něco takového jako poslcký buhurt zkusili, a ikdžy bysme zjevně proti Východňanům nezvítězili, tak jsem byl příjemně překvapen, co vše naše zbroje vydržely..

A je tam Německo, Kanada, Itálie, možná bude Rakousko, uvažuje o tom Austrálie.. a to by podle videí pro nás nemuseli být až tak nepřekonatelní soupeři..

P5ece tam nepojedeme s tím, že to hned vyhrajeme.. ale možná by bylo zajímavé to alespoň vyzkoušet.
Naposledy upravil(a) Klinštejn dne So 12. Lis 2011 22:13:29, celkem upraveno 1 x.
Obrázek Det finns alltid hopp..
Avátar uživatele
Přibík
Příspěvky: 544
Registrován: Ne 26. Črc 2009 19:16:07
Místo/Bydliště: Suchdol nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Battle of Nations

Příspěvek od Přibík »

Kde jsou nejaky podrobnosti atd o tomhle podminky vystroje, misto poradani atd? Tohle je moc zajima
Přibyslav II. z Pořešína purkrabí hradu Krumlov a bratr Vernera I. z Pořešína r. 1320
Avátar uživatele
Klinštejn
Příspěvky: 1324
Registrován: Pá 03. Dub 2009 22:18:17
Místo/Bydliště: Den Kalla Norden
Kontaktovat uživatele:

Re: Battle of Nations

Příspěvek od Klinštejn »

A ptaš se na ten sraz nebo přímo na tu ten festival?
Obrázek Det finns alltid hopp..
Avátar uživatele
Přibík
Příspěvky: 544
Registrován: Ne 26. Črc 2009 19:16:07
Místo/Bydliště: Suchdol nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Battle of Nations

Příspěvek od Přibík »

festival
Přibyslav II. z Pořešína purkrabí hradu Krumlov a bratr Vernera I. z Pořešína r. 1320
Avátar uživatele
Klinštejn
Příspěvky: 1324
Registrován: Pá 03. Dub 2009 22:18:17
Místo/Bydliště: Den Kalla Norden
Kontaktovat uživatele:

Re: Battle of Nations

Příspěvek od Klinštejn »

Někde na Ukraině :) mělo by to být možné vygooglit. Kontaktovali mě přeš FB, takže co se týče webu, ví toho zatím tolik, co ty. :)
Obrázek Det finns alltid hopp..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů