Tréninky fyzické zdatnosti v Praze

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
Lemberk
Příspěvky: 90
Registrován: Po 08. Srp 2011 13:40:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Tréninky fyzické zdatnosti v Praze

Příspěvek od Lemberk »

Nn má sice cviky i z činkama ale je v základu stavěn tak že je nepotřebuješ. Crossfit se zakláda na tom cvičit každý tréning něco jiného, využíváš jen efektívní cviky, myšleno cviky jenž jsou přirozené člověku ve všech životných situacích a neomezuje se jen na cvičeni kardio, u crossfitu jde o to posilovat všechny prvky bez rozdeleni treningů v času. Samotný tréning se pak provádí napr daný program v co nejkratším času(nebo ve vymezenem času co nejvic opakovani), má tam smysl si pak zapisovat úspěchy a pracovat s nima.
Avátar uživatele
Lemberk
Příspěvky: 90
Registrován: Po 08. Srp 2011 13:40:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Tréninky fyzické zdatnosti v Praze

Příspěvek od Lemberk »

Lidi final: Dnes v 19:00 můžete všichni kdo jste projevili zájem? Co místo vyhovuje nebo máte někdo alternativu?
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tréninky fyzické zdatnosti v Praze

Příspěvek od Zdeslav »

Já bych šel. Klidně na Vyšehrad a můžem jet podle Dana, jen bych ještě přidal něco na horní půlku těla. Viděl bych to tak na hodinu.
Nezabud hrr!
malejDan
Příspěvky: 7
Registrován: Po 02. Dub 2012 18:35:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Tréninky fyzické zdatnosti v Praze

Příspěvek od malejDan »

kruhace jsou na vrsek cely, a na zaver muzou byt nejaky kompenzacky.
Avátar uživatele
Štěpán
Příspěvky: 39
Registrován: Út 25. Led 2011 18:49:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tréninky fyzické zdatnosti v Praze

Příspěvek od Štěpán »

Já bohužel úterky nemůžu kvůli škole ale zavedl jsem nový cvik. Jmenuje se "Vynes Babuš do devátého patra po venčení"...je to docela mazec :lol:
S.O.S. Silnější obětuje slabšího.
Avátar uživatele
Kazimír
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 149
Registrován: Po 08. Srp 2011 10:21:14
Místo/Bydliště: Libice (Dobříš) /Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tréninky fyzické zdatnosti v Praze

Příspěvek od Kazimír »

Tak díky všem za včerejší trénink - úplně luxusně mě bolí celej Kazimír :P
hlavně Dan má pochvalu za vedení...

jinak jsme se tak nějak včera shodli na tom, že tréninky bysme viděli asi na úterý a čtvrtek - oboje od 7 večer a další dny po domluvě (včetně víkendů)
kdyžtak mě opravte jestli to řikám blbě...přecejenom jsme toho včera nakecali až dost :-)
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tréninky fyzické zdatnosti v Praze

Příspěvek od Zdeslav »

Taky děkuju a zejtra kdo budete chtít přijďte na Vyšehrad k Cihlové bráně na posilování od sedmi, zase tak na hodinku.
Nezabud hrr!
Avátar uživatele
Kazimír
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 149
Registrován: Po 08. Srp 2011 10:21:14
Místo/Bydliště: Libice (Dobříš) /Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tréninky fyzické zdatnosti v Praze

Příspěvek od Kazimír »

jak vidíte tenhle čtvrtek (19.4.)? Předpokládám, že takhle před Libušínem se vám nikomu asi chtít nebude, co? Zdeslav nepůjde a já půjdu jen pokud nebudu sama...
Avátar uživatele
Kazimír
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 149
Registrován: Po 08. Srp 2011 10:21:14
Místo/Bydliště: Libice (Dobříš) /Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tréninky fyzické zdatnosti v Praze

Příspěvek od Kazimír »

Ne, že bych neměla ráda svoje úterní procházky po Vyšehradě...ale radši bych tam nebyla sama a pracovala na svojí fyzičce...

počítáte všichni s tim, že by ty tréninky v úterý měly být každý týden?
občas se někdo sice omluví, ale zase jsem tam dneska byla sama... :evil: a to tentokrát ani nebylo před Libušínem
karhias
Příspěvky: 66
Registrován: Stř 29. Črc 2009 15:13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Tréninky fyzické zdatnosti v Praze

Příspěvek od karhias »

Ahoj, tohle je trochu mrtvé téma, ale nevím moc kam s tím jinam. Začal jsem cvičit podle jednoho bývalého týpka z lochu, kdyby se nějaký turnaj poněkud zvrhl, ať je ve vězení náskok na fyzičku a návyky na trávení volného času. :D
Jinak musím říct, že na získání brutální silové, obratnostní kondice a pružnosti je to jeden z nejelegantnějších systémů, co jsem zatím potkal. Velmi fyziologické a velmi náročné. Pokud člověk přistoupí na to, že cvičení bude trvat dlouho (je to deseti stupňové, každý stupeň rozdělen na tři úrovně; cca. rok do lvl. 10, dle mých hrubých odhadů), tak na konci vás čekají kliky, dřepy, přítahy na jedné ruce a kliky ve stojce na jedné ruce, nemluvě o zahrnutém tréninku na proslulý prapor. Cvičím už skoro tři měsíce a musím říct, že na mě dělá dojem zvyšující se rozsah hybnosti i síly na práci s vlastním tělem. Po konzultaci s jednou fyzioterapeutkou jsme se shodli, že je to vzácná perla, která se vrací ke klasickému bodybuildingu předminulého až přelomu minulého století, kdy siláci měli nejen svaly, ale i brutální sílu.

První díl jsou základní cviky a základy tohoto stylu myšlení o cvičení, ten druhý pak VELMI užitečná rozšíření cviků a perfektní protahování.
Asi to znáte, jmenuje se to Convict Conditioning od Paula Wadea. Na uložto jsou dvě verze EN a SK.
http://www.ulozto.cz/xW9SxrwJ/convict-c ... l-wade-pdf
http://www.ulozto.cz/xvMwGKtg/paul-wade ... ning-2-pdf

http://www.ulozto.cz/xzaPceU9/trening-vazna-pdf
http://www.ulozto.cz/xpkVZXAi/paul-wade ... azna-2-pdf

Asi se to dá i koupit, ale tohle je po vytisknutí taky velmi hodnotné. :) Doufám, že to tady už není, myslím, že jsem o tom slyšel někoho mluvit.
Confitemini Domino, quoniam bonus, quoniam in sæculum misericordia ejus.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů