Morimondo 2012

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
Cliff
Příspěvky: 288
Registrován: Stř 22. Pro 2010 17:04:42
Místo/Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Morimondo 2012

Příspěvek od Cliff »

Ahoj, já bych měl, nějak se tam namačkáme.
Cherchez la femme
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Morimondo 2012

Příspěvek od Valkoun »

Cliff: Vem serepetičky a případně nějaké sezení pro sebe a svou paní, 2stoly a sezení snad pro všechny je zajištěno.

Pro spáče:
Vezu kužel/jehlan 3m navíc, takže nebojte, případně můžem poskytnout apsidové áčko.

to All:
Vemte si dost dek, počasí se "kazí" přes den krásných 20 a v noci pod 10, ať neklepete kosu..
Nezabudovi Sláva!
Avátar uživatele
Klinštejn
Příspěvky: 1324
Registrován: Pá 03. Dub 2009 22:18:17
Místo/Bydliště: Den Kalla Norden
Kontaktovat uživatele:

Re: Morimondo 2012

Příspěvek od Klinštejn »

Na panské bylo pod nulou k ránu.. a beru stejné věci.. navíc tady bude sláma ;)

Jinak pro všechny. Peníze mi pošlou na účet, ale kdoví kdy to přijde, proto se budou posádky muset složit na dopravu během akce, pokud majitel vozu nerozhodne jinak.

Jelikož nás jede jen asi POLOVINA PŘIHLÁŠENÉHO POČTU!!!! :evil: tak není jisto, kolik nakonec bude vycházet na osobu. Psla jsem Davidemu a je dost pravděpodobné, že refund skrouhnou. Ale i tak to snad nebude vycházet na méně než těch 800 ma osobu. Platí se hlavně za bojující a těch máme 11..což není až i přes ten rapidní úbytek tak hrozné. Tak jen doufám, že tím orgy nějak neurazíme.
Obrázek Det finns alltid hopp..
Avátar uživatele
Smil
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1440
Registrován: Út 28. Črc 2009 11:41:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Morimondo 2012

Příspěvek od Smil »

já se omolouvám, ale nakonec také nejedu. Člověk míní zaměstnavatel mění...do ted jsem se dle jeho slov flákal doma tak ted to musím vynahradit.... Tož si to tam užijte i za mě ;)
Lépe být jediný den (se) lvem než tisíc let ovcí!
Italstké přisloví

P.S. O to důležitější pokud je váš pán ze Skotska
Avátar uživatele
Jan Zadubsky
Příspěvky: 331
Registrován: Stř 03. Ún 2010 22:48:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Morimondo 2012

Příspěvek od Jan Zadubsky »

Ahoj,
tak jsem se konecne probral z komatu, po 12tihodinove nocni ceste z5. Tak bych rad z cerstva v kratkosti shrnul.

Za nasi posadku musim rici, ze dle meho, cesta tam i z5 probihala myslim v naprostem klidu a celkem pohodicce. Diky velke diky patri Valkounovy a Klarce kteri mne udrzovaly v bdelosti a pohode za volantem, a Cernozubovi za to ze je zastoupil v dobe jejich odpocinku. :P
Co se akce samotne tyce, tak jsem spokojen, akce probehla pohle meho ocekavani a velmi se mi libyla. Myslim ze dorazivsi vcelku dobre representovali nas projekt. Nicmene mam celkem dlouhy seznam veci, ktere si myslim ze musime vcelku nutne polepsit a ktere by se jiz priste nemely opadkovat.
Velke diky myslim patri Kordulce za praci v kuchyni, a Arminovi a jeho lidem za pomoc s odvozem lidi a organizaci bitevniho siku.

Diky Vsem za super akci!
Kordulka
Příspěvky: 1633
Registrován: Út 20. Led 2009 20:46:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Morimondo 2012

Příspěvek od Kordulka »

Konečně doma!!!
Cesta nočními Alpami za hustého deště je docela slušný adrenalin.
Avátar uživatele
Czernozub
Příspěvky: 818
Registrován: So 27. Ún 2010 12:49:06
Místo/Bydliště: Želiv, Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Morimondo 2012

Příspěvek od Czernozub »

Tak už jsem se u já dostal dom(posádka našeho auta ví), děkuji všem, bylo to super, jen škoda nedělní bitvy...
"Neorganizovaná banda není armádou o nic víc, než hromada cihel domem."
Sókratés
Avátar uživatele
Cliff
Příspěvky: 288
Registrován: Stř 22. Pro 2010 17:04:42
Místo/Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Morimondo 2012

Příspěvek od Cliff »

Ahojte, děkuji, že jste mně vzali a měli semnou trpělivost :) akce to byla super! Po dlouhé době jsem se cítil opravdu jak ve středověku. Tábor jako celkový neměl chybu, myslím, že jsme se mohli rovnat ostatním. Velké dík Kordulce, že nás nenechala umřít hlady. Škoda, že odpadla nedělní bitva a nemohli jsme bacat Italy, ale i takhle to bylo vynikajicí. Noční cesta mě nebavila, ale dalo se to.
Cherchez la femme
Avátar uživatele
Karel
Příspěvky: 89
Registrován: Čt 02. Ún 2012 17:43:32
Místo/Bydliště: Přeštice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Morimondo 2012

Příspěvek od Karel »

Taktéž jsem dorazil dom. Všem bych chtěl poděkovat za povedenou akci, leč nám ji počasí trošku narušilo. Speciální díky Borešovi za odvoz, Arminovi za dnešní nocování, Zádubskému za dovoz/odvoz zbroje a kardulce za plný žaludek. Samozdřejmě nemůžu zapomenout na Bora :twisted: , Kládínku, Zuba, Cliffa, Tita, vlastně všem ostatním za za ty večery :lol: .
Naposledy upravil(a) Karel dne Po 21. Kvě 2012 19:55:26, celkem upraveno 1 x.
Avátar uživatele
Karel
Příspěvky: 89
Registrován: Čt 02. Ún 2012 17:43:32
Místo/Bydliště: Přeštice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Morimondo 2012

Příspěvek od Karel »

A samozřejmě VIVAT Panu z Lemberka, šampionovi bacátkového turnaje a Panu z Klinštejna za velmi napínavý boj (škoda že to neklaplo) :D .
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů