Reputační systém

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
Supík
Příspěvky: 43
Registrován: Pá 07. Srp 2009 8:22:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Reputační systém

Příspěvek od Supík »

To ukazuje kolik má ten daný příspěvek reputačních bodu .. pokud nějaké má tak kliknutím na to číslo uvidíš kdo ty body přidělil a připsal do komentáře.
Avátar uživatele
Saltkrakan
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 224
Registrován: Čt 09. Led 2014 23:52:17
Místo/Bydliště: V Komíně za komínem 8^)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reputační systém

Příspěvek od Saltkrakan »

Vážení, objevil jsem několik, troufnu si říct velmi závažných much na reputačním systému. Jedná se o to, že nepřihlášený uživatel (anonymous) může udělovat reputační body a to v počtu 3 za den. Což mě příjde velice nefér, jelikož já jakožto zelenáč můžu jenom jeden, když jsem přihlášený. Dále mám ten názor, že anonym by neměl mít právo vůbec tyto body udělit. Dále jsme ve spolupráci s Panem z Kravař zjistili, že takto anonymně udělené body může kdokoli další anonymě smazat :D. Mělo by se to opravit a to co nejrychleji + případný anonymní body smazat (pro případ že si to tu nějáký vtipálek přečte a bude anonymně hodnotit :D )
ObrázekObrázek
Avátar uživatele
Supík
Příspěvky: 43
Registrován: Pá 07. Srp 2009 8:22:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Reputační systém

Příspěvek od Supík »

V jakém vlákně se tak děje? V těch co jsem namátkou zkoušel se to neděje. Anonym nemůže ani přispívat natož dávat reputace. Tedy pokud budu vědět kde může přispívat anonym, tak tam nastavím správný stupeň oprávnění a tím se to opraví i v reputacích. Mezitím se podívám jak to s těmi anon rep vlastně je a když tak napíši vývojáři.

I pokud by chtěl někdo škodit tak to mám pod kontrolou. Navíc je to omezeno několika antispam ochranami.
Avátar uživatele
Saltkrakan
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 224
Registrován: Čt 09. Led 2014 23:52:17
Místo/Bydliště: V Komíně za komínem 8^)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reputační systém

Příspěvek od Saltkrakan »

Nedeje se tak ve vlakne ale primo na profilu uzivatele viz. Kravarovy 3 body popsany jako "Pokus". Neuvedomil jsem si ze ve vlaknech to asi nepujde.
ObrázekObrázek
Avátar uživatele
Supík
Příspěvky: 43
Registrován: Pá 07. Srp 2009 8:22:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Reputační systém

Příspěvek od Supík »

Provedl jsem náhradní řešení. Vypnutí možnosti hodnotit uživatele přímo. Do doby než to vyřeším je tedy reputace možná udělovat jen u příspěvků. Díky moc za hlášení!

Edit: trošku to předělávám. Pokud vám teď rep. systém nebude fungovat tak to je ok a není to potřeba hlásit. Až to bude opraveno tak to sem napíši.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů