Nový vzhled fóra

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Avátar uživatele
mahy
Příspěvky: 1168
Registrován: Út 30. Pro 2008 0:52:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od mahy »

Všeobecně k fóru- jde to nějak udělat aby se těm co nejsou v nějakých izolovaných skupinových fórech nezobrazovaly poslední příspěvky v těchto fórech na hlavní straně? Nemám přístup do fór-ani nechci páč to jsou soukromá fóra, ale visí mi tam nepřečtené příspěvky. Je to trochu matoucí.
Quod licet Jovi, non licet bovi
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti. Jan Amos Komenský
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avátar uživatele
scarvein
ČLEN SPOLKU a sponzor Brodce
Příspěvky: 1187
Registrován: Út 11. Kvě 2010 11:28:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od scarvein »

Supik to jiz planuje resit, jeste na to nebyl asi cas :(
V minulosti si boli ludia ovela blizsi... stare zbrane totiz este nemali dostatocny dostrel.
Avátar uživatele
Smil
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1440
Registrován: Út 28. Črc 2009 11:41:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Smil »

Já jsem taky pro zachování raka.
Lépe být jediný den (se) lvem než tisíc let ovcí!
Italstké přisloví

P.S. O to důležitější pokud je váš pán ze Skotska
Avátar uživatele
Eliška z Rohozce
Příspěvky: 353
Registrován: So 12. Ún 2011 13:30:08
Místo/Bydliště: Skalany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Eliška z Rohozce »

Jak víte, že zrovna ten náš Rak nevypadá jako Drak? :) je přece dravej po nás a hraje si prostě na něco, co není tak úplně pravda...

Prostě tu je zaregistrovanej pod civilním jménem a profilovku už má v kostýmu, no.... Nechte ho bejt, taky má nárok... :P :D
Avátar uživatele
Saltkrakan
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 224
Registrován: Čt 09. Led 2014 23:52:17
Místo/Bydliště: V Komíně za komínem 8^)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Saltkrakan »

mahy napsal:Všeobecně k fóru- jde to nějak udělat aby se těm co nejsou v nějakých izolovaných skupinových fórech nezobrazovaly poslední příspěvky v těchto fórech na hlavní straně? Nemám přístup do fór-ani nechci páč to jsou soukromá fóra, ale visí mi tam nepřečtené příspěvky. Je to trochu matoucí.
Taky čekám na ty skupiny podle družin s velkým očekáváním. Koho totiž zajímá nějáká velikost děr v pranýři co řeší Hradec ve fóru "Kuchyně a Nábytek", stará Kropáčková co se chce k Hradci přidat páč umí skvěle šít, ale je jí dvaadevadesát což není LH věk (topic "Družina") a v neposlední řadě potřebné množství lahváčů a jiného "matrošu" ve vlákně Vartenberská sešijná. Mě teda ne :D :D :lol: :lol:

P.S. Ano je to vtip :)
P.S. No.2 Ta Kravařovic sekce by se šikla :)
ObrázekObrázek
Avátar uživatele
kure
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 519
Registrován: Út 09. Pro 2008 22:17:29
Místo/Bydliště: Třinec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od kure »

Tak to jseš úplně vedle lahváče neberem ani jednoho :-D Bude čistě abstinovat okolo bečky :-D
Avátar uživatele
Alweron
Příspěvky: 399
Registrován: Út 17. Lis 2009 10:19:26
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Alweron »

Hele, do starý Kropáčkový se nenavážej :lol: :lol:
"Odčiňte své hříchy, neboť jednoho dne se ohlédnete a uvidíte, jací jste byli!"
Avátar uživatele
mahy
Příspěvky: 1168
Registrován: Út 30. Pro 2008 0:52:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od mahy »

Saltkrakan napsal:
mahy napsal:Všeobecně k fóru- jde to nějak udělat aby se těm co nejsou v nějakých izolovaných skupinových fórech nezobrazovaly poslední příspěvky v těchto fórech na hlavní straně? Nemám přístup do fór-ani nechci páč to jsou soukromá fóra, ale visí mi tam nepřečtené příspěvky. Je to trochu matoucí.
Taky čekám na ty skupiny podle družin s velkým očekáváním. Koho totiž zajímá nějáká velikost děr v pranýři co řeší Hradec ve fóru "Kuchyně a Nábytek", stará Kropáčková co se chce k Hradci přidat páč umí skvěle šít, ale je jí dvaadevadesát což není LH věk (topic "Družina") a v neposlední řadě potřebné množství lahváčů a jiného "matrošu" ve vlákně Vartenberská sešijná. Mě teda ne :D :D :lol: :lol:

P.S. Ano je to vtip :)
P.S. No.2 Ta Kravařovic sekce by se šikla :)
Vím, že si děláš srandu ale...

Zajímá- ono by mne i jiné možná zajímalo co se řeší na fórech ,,družin,, protože i tam se může člověk dozvědět lecos zajímavého a podnětného co jej samotného posune dál- bohužel je to uzavřeno pro vybranou společnost. Nechápu to :o
Fórum družiny, kde je třeba to uzamknout, si představuji jako místo, kde se řeší věci organizačního řádu- kam se jede, co se děje, jak se tam jede...do toho nemá z ,,venku,, co kdo krafat. Tam to uzamčení má smysl.
Ale zamčít to celé a řešit tam nábytek apod.- to je trochu mimo- to by se snad mohlo otevřít pro všechny- jinak to tu trochu ztrácí smysl- laik zvenčí, který není sdružen v družině nemá možnost se zde poučit- tím docela toto fórum ztrácí na přitažlivosti.

Opět to prosím berte jako pohled jednoho zvenčí.
Quod licet Jovi, non licet bovi
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti. Jan Amos Komenský
http://polnimyslivci.webnode.cz/
karhias
Příspěvky: 66
Registrován: Stř 29. Črc 2009 15:13:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od karhias »

Rozhodně u Rudého raka, protože:
http://www.youtube.com/watch?v=bXDYZKk8_L4#t=49
:D
Confitemini Domino, quoniam bonus, quoniam in sæculum misericordia ejus.
Avátar uživatele
Alweron
Příspěvky: 399
Registrován: Út 17. Lis 2009 10:19:26
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Alweron »

Mahy: Ve skutečnosti se v hradeckém threadu "Kuchyně a nábytek" řeší, co kdo má k dispozici, co může sehnat, co plánuje pořídit a tak, což si myslím spadá pod tu organizační stránku...
Takže si tam nesyslíme exkluzivní nálezy apod., viz ostatně Maserovy příspěvky o dřevěném či keramickém nádobí v příslušných threadech.
;)
"Odčiňte své hříchy, neboť jednoho dne se ohlédnete a uvidíte, jací jste byli!"
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů