Karlovská Sběř 2009

Informace o projektu, výstrojní podmínky, karlovské akce
Odpovědět
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Karlovská Sběř 2009

Příspěvek od maser »

Se Zdeslavem jsme přemýšleli nad srazem Karlovců. Termín ještě není dán, záleželo by na domluvě všech zúčastněných (ale spíše léto). Místo konání by bylo pravděpodobně nedaleko Jindřichova Hradce uprostřed lesů České Kanady- vlastní pozemek s loukou a lesem (civilizace, tzn. hospody 1 km, rekreační rybník tamtéž), silnice vzdálena od pozemku cca 500m (možnost dojetí až na místo po polní cestě). Vstup by zahrnoval malý poplatek- to jen v případě nákupu prasete apod.

Náplň by byla pro nultý ročník spíše volnější, ale přáli bychom si dobový tábor (nedobový kousek stranou), seznámení zájemců, nějaké bojůvky (jednotlivé bojové disciplíny- buhurty, formace atd.), v případě zájmu pečení prasete a další aktivity podle zájmu a návrhů účastníků.

Prosíme tedy o jakékoli návrhy, podněty a nápady. Také nás zajímá, kolik by se nás zhruba sešlo a jaký termín by se všem hodil. Jaké si to uděláme, takové to bude.

http://www.mapy.cz/#x=135014735@y=13236 ... _132476928
louka s lesem vlevo nahoře:
http://www.mapy.cz/#x=135010240@y=13237 ... _132476928
silva-nortica.blog.cz
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Karlovců

Příspěvek od Zdeslav »

Tak, tak. Pro začátek bysme si to přestavovali spíš jako setkání lidí, kteří by třeba eventuálně měli o danou dobu zájem. Jde o to, že bychom se sešli, popovídali, povyměňovali znalosti a zkušenosti a třeba probrali nějaký plány do budoucna.
S tím, že bysme si program dělali sami...
Tak co, měli byste zájem...?
Nezabud hrr!
Posadowski
Příspěvky: 301
Registrován: Ne 21. Zář 2008 18:00:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Karlovců

Příspěvek od Posadowski »

Mě by se to líbilo, já bych to bral...
Co takhle společná diskuse u společné hostiny?
Avátar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1159
Registrován: Ne 05. Říj 2008 22:20:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Karlovců

Příspěvek od Maršálek »

Posadowski napsal:Mě by se to líbilo, já bych to bral...
Co takhle společná diskuse u společné hostiny?
také by mě to lákalo, otázkou je ovšem volný čas
A zrazuje, kdo nechce rozumět,
že láska není dostat ženu v plen,
a kdo se snaží vynucovat hned,
čím má být za svou službu odměněn.
Takových lásek, těch je na tucty,
ale co je nám žena bez úcty,
já, já si musím v lásce vážit žen.
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Karlovců

Příspěvek od Zdeslav »

Ta hostina není vůbec špatnej nápad :) , mohli bysme při tý příležitosti i vykoušet třeba pár receptů na který mám delší dobu zálusk, třeba černou omáčku (ne, není z mazutu).

Mně osobně by se nejvíc líbil termín někdy na konci června...poslední, nebo předposlední víkend...
Nezabud hrr!
Posadowski
Příspěvky: 301
Registrován: Ne 21. Zář 2008 18:00:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Karlovců

Příspěvek od Posadowski »

Zdeslav napsal:... termín někdy na konci června...
No tos vybral snad ten nejhorší. Spousta lidí jsou vysokoškoláci nebo učitelé = finiš před koncem roku nebo zkouškami a zkouškvým, navíc je v té době řada akcí, šílený nápad.

Jinak jsem pro, s hostinami a podobnými akcemi máme řadu zkušeností a s recepty a jídelníčky taky. Jo maso na černo, to není špatná věc, jsem pro...
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Karlovců

Příspěvek od Zdeslav »

No vidíš to...já měl za to, že takhle k uplnýmu konci už bude to nejhorší pryč...ale pro mě za mě, já jsem ten poslední, kdo by měl určovat nějakej termín, já budu mít skoro 4 měsíce volno. Dal jsem jen v plen svojí (naivní) představu. Důležitý je, jak to bude vyhovovat vám a Maserovi, kterémužto budeme okupovat pozemek.
Teda se opravuju: Moc by nám nevyhovovalo prvních 14 dní v červenci, ale když nebude jiná možnost, budem se snažit přijet v co největším počtu. Březen a začátek dubna taky nic moc...
Nevím, jak máte rozvržený akce v létě, tak nahoďte...

Co se týká hostiny, je fajn, že s tim máte nějakou zkušenost. U nás zatím ne všechny pokusy skončily zrovna zdárně. A já, krerej rozlišuju jídlo na buřt a trávu, se rád něčemu přiučim :)
Nezabud hrr!
Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Karlovců

Příspěvek od maser »

Chtěl jsem na konci června v rámci srazu oslavit (snad podařené) státnice :) . Ale červenec by taky nebyl marný. Proto jsme založili toto téma už teď, abychom se dohodli na datu, které bude vyhovovat všem. Je to otevřené, takže sem s návrhy. Čím dříve se dohodneme, tím lépe.
silva-nortica.blog.cz
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Karlovců

Příspěvek od Valkoun »

Ideál by byl duben až květen některý víkend. Je to asi nejschůdnější termín. A k programu bych přidal společenské hry, co nás napadne, co se vyhrabe a co je vyzkoušené..
Nezabudovi Sláva!
Posadowski
Příspěvky: 301
Registrován: Ne 21. Zář 2008 18:00:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Karlovců

Příspěvek od Posadowski »

Já se jako Hradecký připomenu, aby se nezapomnělo na dámy. Náš projekt vznikl vlastně pro ně a je tak postaven, doufám, že i s nimi se počítá, takže hry i pro ně, třeba i jednoduchý tanec. Co soud lásky? Rád jej s mou paní povedu, bude-li třeba...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti