Fotky z Kunína 2016

které nejdou zařadit jinam

Moderátor: Sovinec

Odpovědět
Avátar uživatele
Liška Podšitá
Příspěvky: 4
Registrován: Čt 28. Led 2016 20:53:14
Místo/Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Fotky z Kunína 2016

Příspěvek od Liška Podšitá »

trener
Příspěvky: 285
Registrován: Čt 30. Črc 2009 19:39:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky z Kunína 2016

Příspěvek od trener »

Fotky jsou moc pěkné, jen mne překvapila spousta nekrytých hlav (pokud to bylo kvůli scénáři chápu) a potom ty zářivě bílé ponožky střelce ze samostřílu :lol:
http://arnie1983.rajce.idnes.cz/2016-04 ... C_7278.jpg
Né, že by se mi nestalo kdysi něco podobného (znáte to, padnete v bitvě a stanete se cílem rabujícího Nóblhócha a ten ze správně ušmudlaného žoldnéře s dokonalou patinou stáhne škorně a ejhle ta bělostná záře :lol: ) a tak potěší pád do stejné pasti ;)
Avátar uživatele
Smil
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1440
Registrován: Út 28. Črc 2009 11:41:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky z Kunína 2016

Příspěvek od Smil »

To bílé vypadá na (h)ovinky
Lépe být jediný den (se) lvem než tisíc let ovcí!
Italstké přisloví

P.S. O to důležitější pokud je váš pán ze Skotska
Ondera
Příspěvky: 3
Registrován: Po 21. Dub 2014 18:25:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky z Kunína 2016

Příspěvek od Ondera »

JJ holé hlavy byly v jedné části scénaře kdy nám tato jednotka představovala rozlícený dav měšťanů. Jinak je v bitvě helma povinná.
Bíle "ponožky" se mi taky zdá že to byly provizorní ovínky na první akci :-) nejsem striktní na kostýmy.
trener napsal:Fotky jsou moc pěkné, jen mne překvapila spousta nekrytých hlav (pokud to bylo kvůli scénáři chápu) a potom ty zářivě bílé ponožky střelce ze samostřílu :lol:
http://arnie1983.rajce.idnes.cz/2016-04 ... C_7278.jpg
Né, že by se mi nestalo kdysi něco podobného (znáte to, padnete v bitvě a stanete se cílem rabujícího Nóblhócha a ten ze správně ušmudlaného žoldnéře s dokonalou patinou stáhne škorně a ejhle ta bělostná záře :lol: ) a tak potěší pád do stejné pasti ;)
trener
Příspěvky: 285
Registrován: Čt 30. Črc 2009 19:39:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky z Kunína 2016

Příspěvek od trener »

Jak jsem psal výše, "holé" hlavy kvůli scénáři chápu (i když pokrývku hlavy nosil téměř každý muž ještě v první polovině 20.století) a co se týká ponožek, či ovinek, zaujala mne právě ta zářivá běloba, která mi nesedla k prostému vojákovi...
Wolf z Děčína
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 17
Registrován: Út 05. Kvě 2015 14:39:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky z Kunína 2016

Příspěvek od Wolf z Děčína »

Jsou to ovinky... sám jsem mu je motal na nohy a .... jak jste si všimli... byli uplně nové 8-)
"TULTA MUNILLE"
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host