Výrobci, prodejci atd.

Moderátor: Sovinec

Avátar uživatele
maser
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2705
Registrován: Po 25. Srp 2008 14:07:39
Místo/Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od maser »

kovař napsal:Zdravim tuto stranku jsem objevil náhodně tak jsem zkusim napsat.Jsem kovář a nybízím Vám sve služby.Jako vyrobu historických zbraní.Mohu vyrobit i dle Vašich předloh.Ceny jsou velmi přijatelne.Meče atd jsou funkči .Zaručuji servis a záruku.Dik ZZ
Chtělo by to fotky, popřípadě web. Podle podpisu tipuju Zdeněk Zackl?
silva-nortica.blog.cz
Avátar uživatele
Pohrobek
Příspěvky: 277
Registrován: Út 01. Zář 2009 11:02:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od Pohrobek »

Se zacklem jsem spokojený, mám už od něj 2 meče.... Sice má své mouchy, ale poměr cena/kvalita mohu jen doporučit.....
HONESTUS RUMOR ALTERUM EST PATRIMONIUM
Avátar uživatele
noxter
Příspěvky: 262
Registrován: Stř 08. Črc 2009 18:04:57
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od noxter »

Pohrobek napsal:Se zacklem jsem spokojený, mám už od něj 2 meče.... Sice má své mouchy, ale poměr cena/kvalita mohu jen doporučit.....
Každy máme rozdílné nároky, ale pokud se Zakl nějak nezlepšil tak bych ho nedoporučil...
Zdeslav
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 2457
Registrován: Ne 24. Srp 2008 14:46:17
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od Zdeslav »

Co člověk, to názor. Já bych si od něj nekoupil ani hřebík.
Nezabud hrr!
kovař
Příspěvky: 6
Registrován: Út 23. Ún 2010 11:52:44

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od kovař »

Tak čihněte na moje odkazy na aukru kubas135,nebo si pisněte mam lacine meče.Zdenek/kovář/
Avátar uživatele
mahy
Příspěvky: 1168
Registrován: Út 30. Pro 2008 0:52:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od mahy »

Nic ve zlém, ale ty ,,meče'' co máš na Aukru jsou některé dost hrozné- nesmyslná ricasa, podivné tvary atd. :?
Quod licet Jovi, non licet bovi
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti. Jan Amos Komenský
http://polnimyslivci.webnode.cz/
kovař
Příspěvky: 6
Registrován: Út 23. Ún 2010 11:52:44

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od kovař »

to je věc nazoru dělam to co mě napadne,proto všude inzeruji,že dělam i dle předloh.
Avátar uživatele
mahy
Příspěvky: 1168
Registrován: Út 30. Pro 2008 0:52:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od mahy »

kovař napsal:to je věc nazoru dělam to co mě napadne,proto všude inzeruji,že dělam i dle předloh.
To je právě ten problém. Pokud děláš co tě napadne tak je to špatně a jako ,,výrobce'' mě děsíš. Pak tu lítá kvanta naivků co koupí kdejakou ptákovinu protože ,,výrobce'' jim jaksi opoměl sdělit, že nemá své výrobky podložené nějakým reálným tvarem či dochovaným originálem. Nic ve zlém, ale tady zrovna s takovým přístupem nepochodíš. Dnes se klade dost důraz na to aby zbraň vycházela z tvarových zvyklostí dané doby.

Tohle ber jako dobře míněnou radu ;)
Quod licet Jovi, non licet bovi
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti. Jan Amos Komenský
http://polnimyslivci.webnode.cz/
kovař
Příspěvky: 6
Registrován: Út 23. Ún 2010 11:52:44

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od kovař »

Takový to nazor jako ty nemá mnoha šermířu co ode mě odebírá zbraně.Nejsem toho nazoru,ohledeně nedobových tvarů mečů natož nesmyslného rikasa,asi jsi shlednul špatné foto.Mám své vzory,ale nabízím výrobu dle Vlastních vzorů ,jako každy kovář,ktery se zabývá replikami.Nikdo ti mé výrobky nenutí jistě maš svého dodavatele se kterym jsi spokojen.
Avátar uživatele
mahy
Příspěvky: 1168
Registrován: Út 30. Pro 2008 0:52:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od mahy »

kovař napsal:Takový to nazor jako ty nemá mnoha šermířu co ode mě odebírá zbraně.Nejsem toho nazoru,ohledeně nedobových tvarů mečů natož nesmyslného rikasa,asi jsi shlednul špatné foto.Mám své vzory,ale nabízím výrobu dle Vlastních vzorů ,jako každy kovář,ktery se zabývá replikami.Nikdo ti mé výrobky nenutí jistě maš svého dodavatele se kterym jsi spokojen.

Já mluvím o tomto třeba
Obrázek
o tomto třeba
Obrázek


atd.atd. Ti co od tebe odebírají takovéto zbraně opravdu nejsou šermíři, ale lidé co o tom ví prd. ;) Nezlob se, ale ty nevyrábíš repliky jak píšeš. Toto je nepodobné čemukoliv.
Quod licet Jovi, non licet bovi
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti. Jan Amos Komenský
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů