Výrobci, prodejci atd.

Moderátor: Sovinec

Kordulka
Příspěvky: 1633
Registrován: Út 20. Led 2009 20:46:24
Kontaktovat uživatele:

Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od Kordulka »

Nevím, kam s tím, ale dostalo se mi informace, která by mohla být docela důležitá při nakupování v zahraničí.
Polská firma či sdružení "Lorifactor" je údajně (nevím, neověřovala jsem to) v ČR výhradním dodavatelem pro Mercatores a jinak než přes ně do ČR neprodávají a nepřijímají individuální objednávky z ČR.

Takže pokud si chce někdo od nich něco objednat, měl by tak prý učinit přes třetí osobu mimo ČR, aby nešla objednávka z ČR. Objednávky od Poláků však prý přijímají, takže kdo máte v Poslku známé, asi s tím nebude problém.

Pokud je zde někde nějaký vous o výrobcích a prodejcích, prosím admina, aby to tam přesunul a téma zrušil. Děkuji 8-)
Avátar uživatele
noxter
Příspěvky: 262
Registrován: Stř 08. Črc 2009 18:04:57
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od noxter »

ad Kordůlka: já jsem momentálně s Lorifactor v kontaktu, mám u nich objedná zboží, sám za sebe. A nemám žádný problém :?: Je pravda že jsem jim napsal v polštině( njn Ostrava :D) ale psal jsem jim, že to jde do ČR.
malej
Příspěvky: 93
Registrován: Ne 21. Zář 2008 8:14:38
Místo/Bydliště: Třebíč,Münster
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od malej »

S Lorifactor jsem spokojen. Dělal jsem u nich už dvě objednávky (vždy s někým kdo uměl polsky ;) ) a vše bez nejmenších problémů. Celkem by mě zajímalo jak jsi k těmto informacím přišla. Byli by sami proti sobě,kdyby měli pro ČR zastoupení. Nic proti Mercatores,ale v porovnání s nima jsou o dost dražší.
malej
Příspěvky: 93
Registrován: Ne 21. Zář 2008 8:14:38
Místo/Bydliště: Třebíč,Münster
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od malej »

Takže na vědomost se dává,že se dělá u nich objednávka. Kdo má zájem nechť se přidá. Jsou pouze dvě možnosti: Při větším ohlasu proběhne objednávka brzo a na předání se domluvíme nebo ohlas bude menší a objednávka proběhne v květnu,kdy Jiří z Holohlav a Melkel tam jedou na nějakou akci a mohli by to vyzvednout osobně. To už,ale předbíhám. Dotazy směrujte buď na mne nebo na Cossaka na LH fóru. Konec hlášení.
Jiří z Holohlav
pan rytíř
Příspěvky: 438
Registrován: Út 02. Zář 2008 19:44:01
Místo/Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od Jiří z Holohlav »

To jsi vymyslel hezky,ale zatím to nevypadá na družstvo o pěti bojovnících a jestli vyrazím jen na kukačku nebo luk,to si opravdu nejsem jist.
Avátar uživatele
mahy
Příspěvky: 1168
Registrován: Út 30. Pro 2008 0:52:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od mahy »

Ale no tak Jiří- těch pět kroužkových košil, tři přilby, a kabelu tašvic snad uneseš ne? :lol: :lol:
Quod licet Jovi, non licet bovi
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti. Jan Amos Komenský
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avátar uživatele
kure
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 519
Registrován: Út 09. Pro 2008 22:17:29
Místo/Bydliště: Třinec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od kure »

Zpetám se vřejně. Do kdy je potřeba uzavřít objednávku? určitě si odtamtud něco hezkého objednám jenom potřebuji čas abych si zvládl vybrat.
malej
Příspěvky: 93
Registrován: Ne 21. Zář 2008 8:14:38
Místo/Bydliště: Třebíč,Münster
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od malej »

Strůjcem objednání je Cossak,takže se informuj u něho nebo to vyřídím já a vylepím to sem. V každém případě máš určitě nějaký čas ;) .
malej
Příspěvky: 93
Registrován: Ne 21. Zář 2008 8:14:38
Místo/Bydliště: Třebíč,Münster
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od malej »

Jiří z Holohlav napsal:To jsi vymyslel hezky,ale zatím to nevypadá na družstvo o pěti bojovnících a jestli vyrazím jen na kukačku nebo luk,to si opravdu nejsem jist.
Rozumím :) ,takhle mě to předal Cossak jako hotovou věc. V každém případě se objednávka uskuteční,tak anebo tak. Vše záleží na počtu lidí.
kovař
Příspěvky: 6
Registrován: Út 23. Ún 2010 11:52:44

Re: Výrobci, prodejci atd.

Příspěvek od kovař »

Zdravim tuto stranku jsem objevil náhodně tak jsem zkusim napsat.Jsem kovář a nybízím Vám sve služby.Jako vyrobu historických zbraní.Mohu vyrobit i dle Vašich předloh.Ceny jsou velmi přijatelne.Meče atd jsou funkči .
Naposledy upravil(a) kovař dne Út 23. Ún 2010 19:35:22, celkem upraveno 2 x.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů