Krámky s látkou, armyshopy kde jsou nejlevnější...

Moderátor: Sovinec

Odpovědět
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Krámky s látkou, armyshopy kde jsou nejlevnější...

Příspěvek od Valkoun »

Zrdavím, v pondělíní jsem cestou šalinou 22 na Hrad zahlédl a vzápětí navštívil dva zajímavé krámky. Nachází se v ul. Vítězná zastávka tram Újezd. První jsem navštívil provaznictví, kde měli lněné provazy za cenu okolo 30kč/m podle průměru. Ten druhý je jakýsi "Kutilův koutek" s výborným postarším manželským párem a s poměrně dobrým sortimentem pro člověka který si v tu chváli usmyslí že potřebuje rychle něco malého vyrobit. V sortimentu je mimo jiné množsvtí různě tlustých kůží, kožené řemínky, odstřišky tenké lakované kůže (na měšec se vejdete do 20kč). Krom kůže jsem nalezl li látky.. typu hrubé bavlny, filcu (z něhož jsou ty vojenské kousavé deky) v množství zajímavých barev a v neposlední řadě juty. Ceny nejsou opět moc slavné ale na malé výrobky jsou únosné.:
Metr juty za 60,- Kilo filcové látky (která se dá lehce zaměnit za vlnu) je za 250 - 300.
Nezabudovi Sláva!
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Krámky s látkou, armyshopy kde jsou nejlevnější...

Příspěvek od Valkoun »

Další šťastný úlovek se mi podařil včera v berouně.
V místní vinotéce jsme si objednal na zkoušku 30 šampusových korků na eurošipky za 5,-/ks.
Dá se ještě přiobjednat...

V místním armyshopu jsem pořídil 5 erárních kompletů vycpavaných kabátců a nohavic se svislým prošitím 30,-/pár

Další zajímaý kauf jsou rukavice na ostnatý drát, které se s trochou práce z mohou za večr změnit na kožené palčáky s výbornou ochranou kloubů za výbornou cenu... no za pětku :-))

k tomu za páďo lněnej loďák a hupky domů... cesta byla pravda trochu trnitá.... cestou přes Suchou Louku :-)) viz Lapland 08
Nezabudovi Sláva!
malej
Příspěvky: 93
Registrován: Ne 21. Zář 2008 8:14:38
Místo/Bydliště: Třebíč,Münster
Kontaktovat uživatele:

Re: Krámky s látkou, armyshopy kde jsou nejlevnější...

Příspěvek od malej »

Myslíš www.kutil-florenc.cz ? Pokud jo,tak tam raději ani moc nenakupuj. Sortiment na lecos slušný,ale drahý. I když pro člověka,který jde nakoupit ,má to tam pohromadě ,nemusí nikde nic shánět ....... :roll:
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Krámky s látkou, armyshopy kde jsou nejlevnější...

Příspěvek od Valkoun »

malej napsal:Myslíš http://www.kutil-florenc.cz ? Pokud jo,tak tam raději ani moc nenakupuj. Sortiment na lecos slušný,ale drahý. I když pro člověka,který jde nakoupit ,má to tam pohromadě ,nemusí nikde nic shánět ....... :roll:
no Malá Strana neni tak uplně na florenci :-))
Naposledy upravil(a) Valkoun dne Čt 25. Zář 2008 18:05:24, celkem upraveno 2 x.
Nezabudovi Sláva!
malej
Příspěvky: 93
Registrován: Ne 21. Zář 2008 8:14:38
Místo/Bydliště: Třebíč,Münster
Kontaktovat uživatele:

Re: Krámky s látkou, armyshopy kde jsou nejlevnější...

Příspěvek od malej »

To sice není,ale psal jsi provaznictví a "kutiluv koutek". Dle sortimentu jsem usoudil,že se jedná o to co jsem měl na mysli. Vzhledem k tomu,že nejsem Pražák,tak nevím kde je Vítězná ulice a zastávka Újezd. ;)
Naposledy upravil(a) malej dne Út 30. Zář 2008 13:25:27, celkem upraveno 1 x.
Siegfried
Příspěvky: 35
Registrován: Stř 03. Zář 2008 14:23:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Krámky s látkou, armyshopy kde jsou nejlevnější...

Příspěvek od Siegfried »

Valkoun napsal:Další šťastný úlovek se mi podařil včera v berouně.
V místní vinotéce jsme si objednal na zkoušku 30 šampusových korků na eurošipky za 5,-/ks.
Dá se ještě přiobjednat...
Ty korky doufám nejsou použité, co ? :)
Dášenka
Příspěvky: 2
Registrován: Út 26. Srp 2008 20:30:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Krámky s látkou, armyshopy kde jsou nejlevnější...

Příspěvek od Dášenka »

Jinak ten samej Kutil co je v Praze na Újezdě je i v Dlouhé... A tam mají i príma lněné nitě, pěkný barevný sortiment, v základu dvě tloušťky, ta slabší je tuším 25 za špulku ta tlustší 32. Mají je vedené jako paličkovací, ale šít a vyšívat se s nima taky dá ;-) Pak mají i velké špule a režné nitě v krabičkách. Taky mívali lněnou šňůrku, ale vypadá to s ní bledě :-(
Avátar uživatele
Valkoun
ČLEN SPOLKU
Příspěvky: 1111
Registrován: Stř 10. Zář 2008 17:27:16
Kontaktovat uživatele:

Vynikající zdroj kvalitního materiálu takřka zadarmo

Příspěvek od Valkoun »

Všichni, kteří plánujete pořídit si preošívku či krznovou vestu nastražte uši!
Nedávno jsem zavítal do magického krámku v Berouně, zvaném Army Shop, kde rozprodávají starou výstroj z dob ČSLA, a kde pokaždé nacházím staré poklady. Krom vydatného zdroje kůže, vlněných dek a vší (které člověka čas od času připraví o vlasy) jsem zde oběvil "Kalhoty pro výcvik psů" odhadem ze 70. let 50,-/kus. Nejsou to ledajaké kalhoty. V dávnách dobách vílami a skřítky pod karabáči totalitní moci ušité kdesi v karlínské továrně.
(Ohromerním se zdržuji interpunkce) Magická podstata této zbroje skryta jest na rubu pod zelení armádní líce. To jest vertikálně prošitá a nádherá přepychová lněná surovina.
Apeluji na všechny: Nenechme to těm ničemným kynologům!
Nezabudovi Sláva!
Vlk
Příspěvky: 228
Registrován: Po 30. Bře 2009 14:41:26
Místo/Bydliště: Nymburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Krámky s látkou, armyshopy kde jsou nejlevnější...

Příspěvek od Vlk »

S lítostí zjišťuji, že až teď jsem si všiml tvých tipů na některé věci. Nemá ten armyshop z Berouna nějaký web? (asi nemá, jinak bys ho sem už dal, jen jsem to zkusil) Ale nevíš, jestli ještě mají třeba ty prošívané nohavice? Nebo nějaký jiný úlovky?
Imperare sibi, maximum imperum est.
richardrg
Příspěvky: 676
Registrován: Stř 04. Ún 2009 11:54:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Krámky s látkou, armyshopy kde jsou nejlevnější...

Příspěvek od richardrg »

V prodejně v Italské má paní Malá nové látky, zbytkové role, 100% vlna více než 30 barev, různé způsoby tkaní, gramáže i nebvalchovanou. Cena 250,- Kč za metr.
" Co je na světě nejjednodušší ?"
" Radit ostatním."
Thales z Milétu
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů